Šoppamine aitab kaloreid kulutada!

Šoppamine aitab kaloreid kulutada!

Enam ei vaja me, naised, jõusaale, jooksuradu ja trenažööre! Andke meile lihtsalt krediitkaardid! Uue uurimuse kohaselt kulutab naine  šoppamisele keskmiselt  ligikaudu 48 000 kcal aastas, kirjutab Geniusbeauty.

Enam ei vaja me, naised, jõusaale, jooksuradu ja trenažööre! Andke meile lihtsalt krediitkaardid! Uue uurimuse kohaselt kulutab naine šoppamisele ligikaudu 48 000 kcal aastas , kirjutab Geniusbeauty.

On tõestatud, et ostude tegemine on suur füüsiline koormus, mis põletab aastas ca 47 700 kcal. Lihtsalt mõtle selle peale! Paljudel naistel on ööpäevas tarbitava energia kogus umbes 1900 kcal. Sisseostude tegemisel põletame korraga tervelt 25 päeva energia! Ehk teisisõnu –  šoppamine nõuab meilt ligikaudu  terve kuu tavatarbimise energiahulga.

Arvestus põhineb järgneval: naine šoppab keskmiselt 132 korda aastas, mis teeb kokku samapalju kui 159 tundi ja 56 minutit kiiret kõndi.

Uurimuse käigus koostati 3000 naise seas ka küsitlus, mille vastuste põhjal uurimus suuresti ka põhineb. 52% vastanutest ütles, et peale šoppamist on nad oluliselt väsinumad, kui näiteks peale jõusaalis käimist. Seitse naist kümnest vastas, et peale suurt ostutuuri on nad omadega täiesti läbi.

Kõlab nagu ideaalne vabandus jahtimaks uusi riideid ning soodusmüüke.

 

Anneli Allikas