SÜNDISID TÄISKUU AJAL? Mida see sinu iseloomu kohta räägib?

SÜNDISID TÄISKUU AJAL? Mida see sinu iseloomu kohta räägib?

Kuu mõjutab inimese elu mitmel erineval viisil – näiteks mõjutab see naiste menstruaaltsüklit ning meretaseme tõusu ja mõõna. Tundlikumatel inimestel mõjutab täiskuu lausa unekvaliteeti. Täiskuu ajal on laste sündimus tavapärasest kõrgem. Võib siis olla täitsa võimalik, et ka sina oled sündinud täiskuu ajal, kirjutab Elite Daily. 

Astroloogia sõnul mõjutab kuufaas ka meie iseloomu. See, mis kuufaas sinu sünnihetkel olnud on, mängib väga suurt rolli selles, milline isiksus sinust tuleb ja milline iseloom sul on. 

Täiskuu ajal on päike ja kuu taevas vastamisi. Päike tähistab loogilist mõtlemist ja kuu südant. See, et need kaks tähtsat elementi on vastakuti, tähendab seda, et sinu tunded ja loogiline mõtlemine viivad sind tihtipeale eri suundadesse. Sul võib samaaegselt olla erinevaid vajadusi ja soove. Seetõttu on teistel ka raskusi sinu usaldamisega, sest su meel muutub nii ruttu. 

Sinu tugevad küljed tulevad esile rasketel aegadel. Kriisid annavad sulle jõudu ning rasketel hetkedel saab sinust ideaalne probleemide lahendaja. Kuna oled ettearvamatu täiskuu inimene, peitub sinus eriline sarm. Oled alati seiklusteks valmis ja just sellist elu sa endale otsidki. Inimesed tunnevad sinu vastu maagilist külgetõmmet. Nad armastavad sinu Ameerika mägede taolist eluviisi – sinuga juhtub alati midagi põnevat. 

Tähtis on, et suudaksid kõik oma sisemised energiad tasakaalus hoida. Sa võid tunda, et inimesed soovivad omada sinu üle kontrolli. Ehk võiksid siiski neilt õppida enese sidumist ja jalad maas hoiakut. 

Kontrolli siit, kas sündisid täiskuu ajal või mitte.