TÄHEMÄRK PALJASTAB KÕIK: mismoodi ta sind suhtes olles petab?

TÄHEMÄRK PALJASTAB KÕIK: mismoodi ta sind suhtes olles petab?

“Minu kallim mind küll ei peta,” mõtleb ilmselt igaüks, kes on enda arvates õnnelikus suhtes. Reaalsus on kahjuks aga hoopis teine. Peale vaadates ei oska keegi öelda, kas tegu võib olla truudusetu kallimaga või mitte. Mõningast selgust võib tuua sodiaagimärk. Loe, mismoodi võib su kallim sind suhtes olles petta. 

Kaljukits

Muretu ja hoolimatu Kaljukits on füüsiline petja. Nad ei hooli, mismoodi nende teod kaaslast mõjutada võivad. Samuti ei tunne Kaljukitsed kahetsust.

Veevalaja

Veevalaja on emotsinaalne petja. Nad seovad ennast liiga kergekäeliselt ning seetõttu võivad armuda kellessegi kolmandasse.

Kalad

Kalad on isekad ja manipuleerivad petjad. Enamjaolt ei jää nad petmisega kunagi vahele ning oskavad oma partneri eest tõde varjata.

Jäär

Oma iseloomult seiklushimuline Jäär soovib elu avastada. Petmine on osa nende seiklusest. Kõige hullem on asjaolu, et Jäär isegi ei lükka petmist tagasi.

Sõnn

Lojaalne Sõnn ei peta peaaegu kunagi, aga kui ta seda teeb, tähendab see seda, et ta on armunud kellessegi teisesse.

Kaksikud

Kaksikud petavad tavaliselt kellegagi oma tutvusringkonnast. Kui nad vahele jäävad ja partner nad maha jätab, saavad Kaksikud väga vihaseks.

Vähk

Vähk otsib alati enda kõrvale seda õiget ning seetõttu nad ka petavad. Sellest hoolimata kardavad nad murda oma praeguse kallima südant. Vähid jäävad petmisega väga ruttu vahele.

Lõvi

Lõvid ei peta mitte sellepärast, et nad lojaalsed oleks, vaid sellepärast, et nad vihkavad draamat, mis petmisega kaasas käib. Nad suudavad ideaalselt kiindumusest kellessegi kolmandasse üle olla.

Neitsi

Neitsid on väga kavalad valetajad, mis muudab nad petmises osavaks. Ainus viis, kuidas Neitsi partner petmisest teada saab, on siis, kui Neitsi üles tunnistab. 

Kaalud

Kaalud on petmise meistrid. Kaalud suudavad ilma kahtlust äratamata käia kohtingul samaaegselt mitme partneriga. Nende filosoofia: kõik juhtub põhjusega. 

Skorpion

Skorpionid võtavad suhet täie tõsidusega. Nemad on tavaliselt petmise ohvrid. Skorpionid petavad väga harva ja kui nad seda teevad, tunnevad nad ennast süüdi.

Ambur

Amburid võtavad petmist nagu mängu ja nad naudivad selle mängimist. Kui nad ei suuda stressiga hakkama saada, siis nad petavad ja käivad kohtingul kolmandate osapooltega. 

 

allikas: David Wolfe

Sarnased artiklid