TÄHEMÄRK PALJASTAB: kuidas vallalised valentinipäeva veedavad?

TÄHEMÄRK PALJASTAB: kuidas vallalised valentinipäeva veedavad?

Kuigi valentinipäev on vallaliste jaoks üks raskemaid päevi, tasub meeles hoida, et ka üksi on hea olla ning sa ei vaja kedagi teist selleks, et õnnelik olla. Selle õige leidmiseks läheb aega, seega naudi vallalisepõlve ning võta sellest viimast. Pühenda aega iseendale ning tee neid asju, mida armastad. Siinkohal toome teieni, kuidas erinevad vallalised tähemärgid valentinipäeva veedavad ning jagame mõned soovitused tähistamiseks. 

Jäär

Jäärale ei meeldib vinguda, miks ta valentinipäeval üksi peab olema. Sa aktsepteerid seda ning ehk sööd natuke rohkem šokolaadi vaid seetõttu, et sa võid seda teha. Kutsu kokku oma teised vallalised sõbrad ning veetke see päev üheskoos, tehes midagi hullumeelset.

Sõnn

Sõnn satub paanikasse, kui peab valentinipäeval vallaline olema. Sõnn ei ole kindel, kuidas ta ilma romantikata hakkama saab ning see päev tuletab talle valusalt meelde tema üksindust. Mine koos oma teiste vallaliste sõpradega šoppama ning premeeri ennast millegi ilusaga.

Kaksikud

Kaksikud pole kindlad, mis tundeid valentinipäev neis õigupoolest tekitab. Ühest küljest, kui su elus on toredad sõbrad, kes vajabki romantikat? Teisest küljest oleks aga tore, kui su elus oleks keegi eriline. Helista oma vallalistele sõpradele ning kutsu nad endale külla.

Vähk

Valentinipäev tuletab Vähile valusalt meelde, et ta on ikka veel vallaline. Vähk haletseb ennast terve päeva ning arvab, et ta ei olegi suhet väärt. Haara oma vallalised sõbrad kaenlasse ning minge üheskoos mõnele huvitavale kursusele. 

Lõvi

Lõvi ei saa kuidagi aru, miks ta ikka veel vallaline on. Aga see polegi oluline, sest Lõvi teab, mida ta väärt on. Planeeri koos oma teiste vallaliste sõpradega huvitav pidu ning tähistage valentinipäeva suurejooneliselt üheskoos.

Neitsi

Valentinipäev paneb Neitsi muretsema, kas ta ei leiagi endale kallimat, kes võtaks teda sellisena, nagu ta on. Ta planeerib terve päev, mida võiks muuta, et järgmisel aastal oleks ta sellel päeval suhtes. Valmista oma sõpradele õhtusöök ning kutsu nad endale külla.

Kaalud

Kaalud ei tunne ennast pahasti, et nad valentinipäeval vallalised on. Nad korrutavad endale, et elu on ilus ja elamist väärt ka ilma kallimata. Osta kaasa suur kook ning mine külasta oma vanemaid. Sa üllatud, kui tore teil üheskoos olla võib.

Skorpion

Skorpion on oma sõprade kalju ning valetinipäeval pöörduvad kõik vallalised sõbrad just tema poole. Seega pole Skorpionil aega ennast haletseda. Korraldage sõpradega üheskoos tore õhtu ning minge kõik koos restorani sööma.

Ambur

Ambur on keskendunud oma karjäärile ning seega pole tal aega mõelda, miks ta ikka veel vallaline on. Kuna töö võtab suure osa Amburi ajast, pole tal tegelikult suhte jaoks ka aega. Kutsu kaasa mõni vallaline sõber ning minge koos teatrisse ja seejärel kohvikusse sööma.

Kaljukits

Valentinipäev paneb Kaljukitse mõtlema selle üle, et ehk ta ei leiagi endale kunagi kaaslast. Ära muretse liiga palju, sa oled õigel teel ja sinugi ellu saabub armastus. Kutsu enda vallalised sõbrad külla ning mängige üheskoos põnevaid lauamänge.

Veevalaja

Veevalaja jaoks tekitab romantiline valentinipäev pisut ebamugavust. Sa eelistaksid pigem peitu pugeda ja ennast teiste eest varjata. Laenuta mõni hea film ning premeeri ennast suure jäätise või šokolaadiga.

Kalad

Kuna Kalad on väga romantilised, siis valentinipäeval vallaline olemine muudab nad väga kurvaks ning nad lõpetavad nuttes ja ennast haletsedes. Osta oma lemmikšokolaadi ning vaata televiisorist põnevaid sarju. 

Sarnased artiklid