TÄHEMÄRK PALJASTAB: milline on sinu kass iseloomult?

Kassi teatakse kui isepäist ja suure karakteriga lemmiklooma. Ka tõug mängib mingil määral kassi iseloomus rolli. Kuid kaks sama tõugu kassi võivad olla nagu öö ja päev. Võib-olla on erinevused tingitud kassi sodiaagimärgist. Loe, mida horoskoop sinu kassi iseloomu kohta paljastab.

Jäär on mänguline kiskja

Jäära märgis sündinud kass on aktiivne, kiire, mänguhimuline ja tähelepanelik. Oma kiskja loomuse pärast vajab ta oma ellu palju erinevaid tegevusi. Julgus on selle kassi kõige iseloomulikum tunnusjoon. Oma kiindumuse väljendamiseks toob ta omanikule oma aardeid ehk mänguhiiri või röövsaaki.

Sõnn armastab hellust ja sööki

Sõnni märgis sündinud kass on mugav, lõdvestunud, rahulik ja talle meeldib nautida. Ta on tõeline sülekass ning oma kiindumust näitab ta nurrudes. Ta armastab kiituseid, paisid ja silitusi. Ka söögiga pääseb selle kassi südamesse. Ja ta ei ole valiv! Lisaks oma toidule sööks ta heameelega ära ka sinu toidu.

Kaksikud on uudishimulikud ja targad

Kaksikute märgis sündinud kass on uudishimulik, tark ja aktiivne. Tal hakkab kergesti igav ning siis võib ta pahandusi teha. Näiteks võib ta öösel omaniku võtmed ära peita ning hommikul suurte ja süütute silmadega sulle otsa vaadata. Ta saab ideaalselt läbi ka teiste loomadega. 

Vähile meeldib rahulik keskkond

Vähi märgis sündinud kass on häbelik, armas, hellust vajav ja õrna hingega. Ta naudib vaikust ja rahulikku keskkonda ning ta ei salli müra. See kass on väga usaldusväärne lemmikloom, kellesarnast on raske leida. Kuigi ta ei naudi võõraste silitusi, siis omaniku paid panevad ta nurruma. Samuti loeb ta oma omanikku nagu raamatut. Kui omanikul on paha tuju, tuleb Vähi märgis sündinud kass teda kohe lohutama.

Lõvi naudib tähelepanu keskpunktis olemist

Lõvi märgis sündinud kass on julge, enesekindel, lojaalne ja muljetavaldav. Ta naudib tähelepanu keskpunktis olemist. Kui ta ei saa oma hea käitumisega piisavalt tähelepanu, hakkab ta selle saamiseks pahandust tegema. Omanik peab oma tegevusega Lõvi märgis sündinud kassi austuse ja armastuse ära teenima. Kui oled korra selle kassi südamesse pugenud, ei hülga ta sind iialgi.

Neitsile sobib vaid parim

Neitsi märgis sündinud kass on nõudlik, puhas, üllas ja kangekaelne. Kui üritad talle trikke õpetada, siis lahkub ta aeglaselt sinu seltskonnast. See kass ei tee palumise peale mitte midagi. Neitsi märgis sündinud kassi õnneks on vähe vaja: hoia ta liivakast puhtana, vesi värskena ja kõht täis. Nende rutiinidega muudad ta õnnelikuks ja näitab oma kiindumust ka sinu vastu üles.

Kaalud vajavad kaaslast

Kaalude märgis sündinud kass on sotsiaalne, sõbralik ja ta vajab palju hellust. Talle ei meeldi üksi olla ning ta vajab endale seltsilist. Sellele kassile meeldib palju rääkida. Omanik peab Kaaludest kassi õppima lugema juba väikeste liigutuste põhjal, sest kui ta seda ei tee, satub kass stressi. Kuna talle meeldivad paid, võtab ta hea meelega kõik külalised vastu.

Skorpion soovib omanikku vaid endale hoida

Skorpioni märgis sündinud kass on intensiivne, kiire ja omanikku kiinduv. Kui ta näeb oma omanikku teist kassi või koera silitamas, muutub ta armukadedaks. Ta ei soovi oma omanikku jagada. Need kassid on üsnagi sõbralikud, kuid ka veidi salapärased ja äkilised. Nad võivad üks hetk nautida hellitusi ja teine hetk minna diivani alla peitu ilma mingi põhjuseta.

Ambur vajab põnevust

Amburi märgis sündinud kass on uudishimulik, rahutu ja seiklushimuline. Ta veedab oma aega meelsamini vabas õhus kui toas. Seetõttu nõuab see omanikult väga palju, et seda kassi tubastes oludes õnnelikuna hoida. Ta on uudishimulik ja vajab põnevust, mistõttu on ta vigastustele vastuvõtlik. Lisaks on nad meistrid riiulitelt asjade mahaloopimises.

Kaljukits on sihikindel

Kaljukitse märgis sündinud kass on sihikindel, tõsine ja töökas. Kui ta on midagi otsustanud, siis nii see peab ka olema. Kui selle kassi omanik paneb näiteks õhtul magamistoa ukse kinni, siis see kass ei jäta seda asja sedasi. Ta kraabib ust niikaua, kuni omanik ei pea vastu ja avab ukse. Nad näitavad oma kiindumust väikeste asjadega, näiteks samas voodis magamisega või jälitades omanikku ühest kohast teise.

Veevalaja on intelligentne ja sõltumatu

Veevalaja märgis sündinud kass on intelligentne, sõltumatu, rõõmsameelne ja uudishimulik. Ta õpib kiiresti igasuguseid trikke ning teeb neid meelsasti. Ta on iseseisev, kuid mõnikord võib uudishimu talle probleeme kaasa tuua, seda eriti õues. Ta tuleb toime erinevate loomade ja inimestega. Sellele kassile ei meeldi väga jahti pidada ning seetõttu võib ta sõbruneda ka teiste liikidega.

Kala toob koju rahu

Kalade märgis sündinud kass on rahulik ja tagasihoidlik. Talle on kerge meele järele olla, sest ta tunneb rõõmu väikestest asjadest. Ta ei vaja pidevat tähelepanu, vaid teab, kuidas aega ka üksinda veeta. Sellel kassil on kodule rahustav mõju. Ta saab otsekui sõnadeta aru, mida talt soovitakse. Näiteks kui omanik tuleb pärast rasket tööpäeva koju, ei hakka see kass kohe süüa nõudma, vaid tuleb omanikule sülle ning ootab, kuni tolle tuju on paranenud. 

 

allikas: Tarot.com