TÄHEMÄRK PALJASTAB: millist omadust sinu juures kadestatakse?

shutterstock

Bustle

Horoskoobid on lõbus viis vaatlemaks lähemalt enda iseloomu või elu. Sinu tähemärk võib paljastada näiteks ka selle, millist iseloomujoont teised inimesed sinu juures kadestavad. Millist sinu tugevat külge sooviksid ka teised omada?

Jäär

Oskus haarata ohjad enda kätte. Seiklushimulist ja kirglikku Jäära kadestatakse tihti sellepärast, kui usinalt ta oma unistuste poole püüdleb.

Sõnn

Kannatlikkus on omadus, mida teised sinu juures kadestavad. Kuigi Sõnn võib teinekord üsna jäärapäine olla, on teda raske närvi ajada.

Kaksikud

Soov õppida uusi asju. Selle taga on asjaolu, et Kaksikud on targad ning alati kursis maailmaasjadega.

Vähk

Lõputu kaastundlikkus. Vähil on väga toetavad lähedased, kelle ta oma hella loomuga enda ümber kogunud on. Lähedased sõprussuhted on asi, mida teised aga kadestavad Vähi juures.

Lõvi

Oskus inspireerida ja teisi lõbustada. Lõvi karisma ja energilisus tagavad selle, et nad ei jää kunagi ilma tähelepanuta.

Neitsi

Oskus aidata. Neitsi ei jäta kedagi hätta, vaid aitab alati nii kuidas oskab. Neitsiga on lihtne tutvust sobitada ja teised võivad kadestada, kui lihtne on temaga toime tulla.

Kaalud

Õiglustunne. Kaalud arvestavad teistega kogu hingest ning neile ei meeldi ebaõiglus. See on omadus, miks Kaalude suhted alati nii head on – seda nii tööl kui ka kodus.

Skorpion

Oskus mõista ja teisi inimesi lugeda. Kuigi Skorpionile meeldib ise salapärane olla, oskab ta suurepäraselt teisi mõista. Skorpionid on tavaliselt just need, kellele kõik oma muredest rääkima tulevad.

Ambur

Ausus. Ambur jääb alati ausaks ning ta ei karda öelda välja oma arvamust. Amburit tuntakse ausa inimesena, keda hinnatakse just selle omaduse tõttu.

Kaljukits

Kõrge töömoraal ja vastutustundlikkus. Kui Kaljukits midagi lubab, siis ta seda ka teeb.

Veevalaja

Oskus enese eest hoolt kanda. Stressi ja kiire elu tõttu unustavad paljud oma aja tähtsuse. Veevalaja äratab oma oskuse poolest enese eest ka kiirel ajal hoolitseda, kadedust.

Kalad

Lõputu empaatiavõime. Kalad oskavad hetkega luua enda ümber sooja ja armastava õhkkonna. Hoia sellest omadusest kinni, vaid vähesed oskavad seda.