TEE NEID ASJU TÄNA ja sul on viiekümneselt õnnelik elu

TEE NEID ASJU TÄNA ja sul on viiekümneselt õnnelik elu

Millal sa viimati külastasid hambaarsti, helistasid tädile või tegid midagi esimest korda? Kui ei tulegi kohe meelde, siis alusta juba täna, sest just need tegevused loovad meile nauditava vanaduspõlve!

Loobu suitsetamisest. On 100% kindel, et suitsetamine põhjustab sulle aastakümnete pärast probleeme. Kui tahad olla neist vaba, jäta suitsetamine maha!

Jäta rämpstoit tellimata. Isegi kui sa oled hilisemas elus miljonär, ei saa raha eest osta tervist. Mõtle sellele täna ja loobu rämpsust!

Säilita (või taasta) head suhted oma vanemate, sugulaste ning õdede ja vendadega.

Päikesekaitsekreem kuulugu sinu kotti suvel ja päikesereisidel. Kortsud ja pigmendilaigud – sa saad neid ennetada.Hakka raha kõrvale panema. Kasvõi vähehaaval. Tõenäoliselt kõlab see igavalt, aga sa ei tea kunagi, mida elu toob ning kindlustunne on siiski väga oluline.

Ole rahul ja tänulik selle eest, mis sul on. Mis sellest, et sa pole veel leidnud eluarmastust või unelmate töökohta. See ei tähenda, et peaksid leppima vähemaga, vaid seda, et pinguta paremuse suunas, olles samal ajal õnnelik olemasoleva üle. 

Ära lükka edasi oma unistuste täitumist! „See on nii seatud, et aeg ei peatu, vaid aina edasi tõttab. Ja päevad läevad ja aastad mööduvad.” Usu, need lauluread ei valeta. Kui sa kohe tegutsema ei asu, jääb sul hiljem vaid mõelda „Mis siis, kui…”.

Väärtusta kvaliteetset und. Kvaliteetne uni aitab korras hoida nii füüsilise kui vaimse tervise ja tagab ka emotsionaalse heaolu.

Hoolitse oma suuhügieeni eest. Selleks, et sinu naeratus oleks särav ka aastakümnete pärast, tuleks selle eest hoolt kanda juba täna!

Asjade asemel kogu mälestusi, sest need ei kao. Nii lihtne see ongi!

Ole uudishimulik ja tee iga päev midagi, mis sind hirmutab. See kasvatab sinus julgust ja annab hindamatuid kogemusi.

Loe vähemalt kümme raamatut aastas. Lugemine on kõige lihtsam viis põgeneda teise maailma, koguda uusi teadmisi ning avardada silmaringi kõige lihtsamal moel.

Reisi. Nii palju kui võimalik ja nii tihti, kui saad, sest nagu öeldakse see, kes ei reisi, loeb ainult ühe lehekülje oma eluraamatust.

Õpi mediteerima. See võtab ainult mõned minutid sinu päevast, kuid annab palju.

Ära karda olla sina ise. Ära hoia ennast tagasi, kuna kardad teiste arvamust. Hakka oma enesekindlust kasvatama juba täna!

Pea päevikut. Usu, sa kipud lõpuks unustama mõningaid värvikaid seiku oma elust, seepärast pane need kirja juba täna. Lõbus on neid lugeda juba kümne aasta pärast, veel lõbusam kolmekümne aasta pärast.

Soeta omale korter/maja. Osta omale kodu täna – nii saab see juba viiekümnendates sinu omaks.

Hoolitse oma sõprade eest. Kui su ümber on inimesed, kellest sa hoolid, siis helista neile iga nädal, et sul oleks kellelegi helistada ka aastakümnete pärast.

 

Ilmunud ajakirjas Buduaar