TERVISESPORTLASTE UUS TREND: tooli ümber ronimine

TERVISESPORTLASTE UUS TREND: tooli ümber ronimine

Oleme tänu internetile näinud igasuguseid trende nagu planking, ice bucket challenge, kylie jenneri huulte challenge ja palju muud. Nüüd on aga uueks trendiks midagi, mis ei ole lihtsalt meelelahutuseks, vaid palju enamaks. Nimelt on inimesed otsustanud võtta vastu väljakutse edendada oma füüsist erilise toolitreeningu näol.

Oleme tänu internetile näinud igasuguseid trende nagu planking, ice bucket challenge, Kylie Jenneri huulte challenge ja palju muud. Nüüd on aga uueks trendiks midagi, mis ei ole lihtsalt meelelahutuseks, vaid palju enamaks. Nimelt on inimesed otsustanud võtta vastu väljakutse edendada oma füüsist erilise toolitreeningu näol.

Uusimaks trendiks tervisesportlaste maailmas on professionaalsete mägironijate loodud “tooli alt läbi ronimine”, mis võib küll kentsakas välja näha, kuid tegelikult on füüsiliselt väga raske.

Kuigi paljud ei saa ilmselt sellega hakkama, on tuhanded inimesed enda katsed üles filminud ja veebi riputanud ning on selge, et inimestel on väga põnev neid vaadata.

Kas sina suudad seda?

Vaata videot uuest trendist siit: