Too oma moekaup heategevusturule ja aita Tallinna Naiste Kriisikodu!

Too oma moekaup heategevusturule ja aita Tallinna Naiste Kriisikodu!

Tallinna Naiste Kriisikodu on koht, kust leiavad abi pereelus väärkoheldud naised. Olles vägivallast väsinud ja pereelus jõudnud punkti, kus naine enam ei saa ja ei taha endist viisi jätkata, on tal kriiskodus koht, kust leiab toetust, mõistmist ja abi. Tallinna Naiste Kriisikodu pakub psühholoogilist ja juriidilist nõustamist ning vajadusel peavarju kriisiperioodiks. 

Tallinna Naiste Kriisikodu on koht, kust leiavad abi pereelus väärkoheldud naised. Olles vägivallast väsinud ja pereelus jõudnud punkti, kus naine enam ei saa ja ei taha endist viisi jätkata, on tal kriiskodus koht, kust leiab toetust, mõistmist ja abi. Tallinna Naiste Kriisikodu pakub psühholoogilist ja juriidilist nõustamist ning vajadusel peavarju kriisiperioodiks. 

Kriisikodu veebilehel läbiviidav küsitlus näitab, et ¾ naistest on isiklikult kokku puutunud perevägivallaga. Et olla abiks nendele naistele, viime eelseisval Buduaari Tallinna Turul läbi 15-kroonise heategevusmüügi, mille tulu läheb kriisikodule. Kui tahad abiks olla, siis see on sinu võimalus. Kingi oma hästihoitud riided ja aksessuaarid heategevusturule. Asjad, millest soovid loobuda, võib tuua kuni 11. märtsini Buduaari Tallinna kontorisse kella 9-17. Asume Ülemiste City’s Lõõtsa 2. Kui oled turule tulemas, võid oma kauba loovutada ka 12. märtsil Buduaari Tallinna Turul.

Palume tuua vaid korralikke ja kasutamiskõlbulikke asju, mida ostjatel on hea meel 15 krooni eest soetada!

Loe Naiste Kriisikodu kohta täpsemalt www.naisteabi.ee

Buduaari Turg toimub 12.-13. märtsil Tallinnas ja 13. märtsil Tartus!