TOP 10: MILLISED ON MEESTE arvates kuumimad ametid naisele?

TOP 10: MILLISED ON MEESTE arvates kuumimad ametid naisele?

Tee pealt eest, pesumodellid! Te ei ole enam ainsad, keda mehed seksikaks peavad. Tänapäeva mehed otsivad elutarka daami, kellel on piisavalt kirge, et pürgida oma eesmärkideni ja sihikindlust, et saada väga edukaks. Kuigi mõned mehed võivad tunda end „liiga“ edukatest naistest ohustatuna, meeldib neile tegelikult näha ambitsioonikat naist võimupositsioonil. Ei usu? Siin on 10 ametikohta, mis teevad meeste arvates iga naise ihaldusväärseks.

Tee pealt eest, pesumodellid! Te ei ole enam ainsad, keda mehed seksikaks peavad. Tänapäeva mehed otsivad elutarka daami, kellel on piisavalt kirge, et pürgida oma eesmärkideni, ja sihikindlust, et saada väga edukaks. Kuigi mõned mehed võivad tunda end „liiga“ edukatest naistest ohustatuna, meeldib neile tegelikult näha ambitsioonikat naist võimupositsioonil. Ei usu? Siin on kümme ametikohta, mis teevad meeste arvates iga naise ihaldusväärseks.

1. Jurist
Ilmselgelt on see amet meeste arvates number 1, sest mis oleks kuumem haritud naisest, kes teenib ilmselt nii palju, et võiks iga päev kasvõi Armani pliiatsseelikus tööle ilmuda.

2. Turundaja
Ehk on see tema hea suhtlemisoskus või nutikus? Või on see tema oskus panna meest tahtma midagi enne, kui ta seda üldse tahtma oskaks hakata. Olgu, kuidas on, turundajad on kindlasti meeste huviorbiidis.

3. Reklaamijuht või reklaaminduses töötav naine
Reklaamid panevad mehi asju tahtma. Milline mees ei tahaks enda kõrvale naist, kes oskab olla loominguline ja proovida uusi asju?

4. Õpetaja
Ta on enesekindel, nutikas ja tihti hoolitseva loomuga. Täpselt see, mida mehed vajavad!

5. Füsioterapeut
Kes tunneks keha paremini?

6. Stjuardess
Alati naeratav, sõbralik ja flirtiv ning teeb su jaoks kõik ette ja taha ära. Mida on mehel ellujäämiseks veel vaja?!

7. Pankur

Ta on vastutustundlik ja oskab rahaga ümber käia. Täiuslik!

8. Raamatupidaja
See pliiatsseelik ja klassikaliselt naiselikud kontsad… Lisaks on raamatupidaja ka taibukas ja organiseeritud.

9. Politseinik
Nii, nagu meeldivad naistele mundris mehed, meeldivad meestele tihti ka mundris naised. Naine, kes oskab ennast kaitsta ja on enesekindel, on kindlasti mehe jaoks kirss tordil.

10. Juuksur
Tal on osavad käed ja hea stiilitunne. Tõeline unistus!

Allikas: Collegeatlas.org