UNISTUSTE AMET? SEE NAINE on professionaalne merineitsi

UNISTUSTE AMET? SEE NAINE on professionaalne merineitsi

Kindlasti mäletame kõik multifilmi väikesest merineitsist, kel olid imeilusad täiuslikult kohevad juuksed ja imekaunilt sätendav saba. Enamuse jaoks jäi väikse tüdrukuna merineitsiks saamine vaid unistuseks, kuid Lindeni jaoks on see saanud reaalsuseks ning ta veedab väga suure osa oma ajast, ujudes vee all nagu tõeline Disney printsess.

Kindlasti mäletame kõik multifilmi väikesest merineitsist, kel olid imeilusad täiuslikult kohevad juuksed ja imekaunilt sätendav saba. Enamike jaoks jäi väikese tüdrukuna merineitsiks saamine vaid unistuseks, kuid Lindeni jaoks on see saanud reaalsuseks ning ta veedab väga suure osa oma ajast, ujudes vee all nagu tõeline Disney printsess.

Filmitegija ja teadlase taustaga Linden Wolbert on pühendanud kogu oma karjääri merineitsirollile, esinedes akvaariumides ja erinevatel pidudel üle maailma, et levitada oma sõnumit ookeani kaitsmisest. Tema kireks on veealune maailm ning ta soovib harida noori ja rääkida neile selle kaitsmise olulisusest.

Kuigi elukutsevaliku põhjus on tõsine, ei tähenda see, et ta ei võiks keskkonnasäästlikkusest rääkides lõbutseda. Vaadates kaunist Lindenit vee all lastele rõõmsalt lehvitamas, on näha, et selline unikaalne elustiil on tema jaoks justkui loodud.

Oma kodulehel selgitab ta, et ta on end alati mugavamalt tundnud just vee all ning tänu aastatepikkustele sukeldumistreeningutele suudab ta vee all hingamata püsida lausa viis minutit korraga.

Kuigi Linden tunnistab, et vesi kõrvetab vahel kloori ja soola tõttu ta silmi, on see kõik osa merineitsiks olemisest.

Allikas: Littlethings.com

Vaata ka videot elukutselisest merineitsist Lindenist allpool: