USKUMATU JUHUS: NAINE ABIELLUS kogemata oma vanaisaga

USKUMATU JUHUS: NAINE ABIELLUS kogemata oma vanaisaga

Üks Florida vastabiellunud paarike arvas, et on leidnud üksteises oma elu mõtte. Nende rõõm jäi aga üürikeseks, sest kolm kuud peale pulmi avastasid nad vana fotoalbumit sirvides, et midagi on mäda… Enamus inimesi otsiksid ilmselt peale sellist avastust kohe abi – korraldaksid kiirelt ära lahutuse ja ehk pöörduksid isegi terapeudi poole. Sellel paarikesel on aga teised plaanid.

Üks Florida vastabiellunud paarike arvas, et on leidnud üksteises oma elu mõtte. Nende rõõm jäi aga üürikeseks, sest kolm kuud peale pulmi avastasid nad vana fotoalbumit sirvides, et midagi on mäda… Enamik inimesi otsiks ilmselt peale sellist avastust kohe abi – korraldaksid kiirelt ära lahutuse ja ehk pöörduksid isegi terapeudi poole. Sellel paarikesel on aga teised plaanid.

Floridast pärit 68aastane mees ja 24aastane naine abiellusid sel sügisel lootuses veeta koos kogu oma elu. Peale internetis kohtumist ja mõnda aega kestnud suhtlust otsustas mees vana-aastaõhtul naisele abieluettepaneku teha. Kuna armastus oli suur, oli naine loomulikult nõus ja vaid mõned kuud hiljem seilasidki nad abieluranda.

Kolm kuud peale pulmi hakkasid nad aga esimest korda huvi tundma üksteise perekondade vastu. Tuli aga välja, et nad oleks pidanud seda varem tegema. Värske pruut leidis ühelt pildilt mehe, kes näis talle tuttav – tuli välja, et see on tema isa!

Kuigi olukord näib absurdne, on see tegelikult täitsa võimalik. Nimelt lahutas mees abielu oma esimese naisega siis, kui pruudi isa oli alles väga noor ning nende suhe katkes täielikult. Mees ei suhelnud oma perekonnaga aastakümneid ning seetõttu ei olnud ta isegi teadlik, kus nad nüüdseks elada võiksid ning kas neil ka perelisa on tulnud. Lisaks oli ka pruut keskkooli ajal tekitanud nii palju pahandust, et isa viskas ta kodust välja ning ka temal katkes oma isaga suhtlus.

Ometi kommenteeris peigmees, et esmasel kohtumisel näis naine talle tõesti kahtlaselt tuttav. Kuna ta ei osanud välja mõelda, milles asi, oletas ta, et kujutab seda lihtsalt ette. Nüüd ta aga teab, miks see nii oli!

Vaatamata kõigele on paarike otsustanud kokku jääda. Nad leidsid, et kui nad poleks teada saanud, oleksid nad niikuinii õnnelikult elu lõpuni koos elanud, kuid nüüd peavad nad lihtsalt sellest šokeerivast teadmisest üle olema ja sama tegema.

Allikas: Rebelcircus.com