Uskumatu! Vaata, kuidas lõvid teksapükse disainivad!

Selleks, et välja paista, tuleb olla originaalne ning Jaapani teksabränd Zoo Jeans on seda kohe kindlasti! Nimelt hakkasid nad hiljuti katsetama unikaalset meetodit, kuidas disainida erilisi teksaseid - nad lasevad lõvidel, karudel ning tiigritel teksamaterjaliga mängida ning seejärel lasevad sellest samast materjalist teksased õmmelda! 

Selleks, et välja paista, tuleb olla originaalne ning Jaapani teksabränd Zoo Jeans on seda kohe kindlasti! Nimelt hakkasid nad hiljuti katsetama unikaalset meetodit, kuidas disainida erilisi teksaseid – nad lasevad lõvidel, karudel ning tiigritel teksamaterjaliga mängida ning seejärel lasevad sellest samast materjalist teksased õmmelda! 

Kõik see leiab aset Hatachi Kamine loomaaias, kus töötajad mässivad teksariide loomade mänguasjade ümber ning meelitavad loomakesed seejärel teksaseid nii-öelda disainima. Brändi sõnul on tegu unikaalse meetodiga, mida kusagil mujal maailmas varem katsetatud pole. Kõik need teksased pannakse heategevuslikule oksjonile müüki ning kogu tulu läheb metsloomade fondile. 

Vaata videot sellest, kuidas metsloomad teksariidega mängivad allpool!