UURING KINNITAB: usklikud inimesed on palju õnnelikumad kui ateistid

UURING KINNITAB: usklikud inimesed on palju õnnelikumad kui ateistid

Kui sina oled üks neist, kes kõrgematesse jõududesse ei usu, siis on meil sulle kahjuks halbu uudiseid. Huffington Post’is avaldatud uuring tõestab, et usklikud inimesed on palju õnnelikumad kui need, kellel usk kõrgemasse jõusse puudub. 

Kui sina oled üks neist, kes kõrgematesse jõududesse ei usu, siis on meil sulle kahjuks halbu uudiseid. Huffington Postis avaldatud uuring tõestab, et usklikud inimesed on palju õnnelikumad kui need, kellel usk kõrgemasse jõusse puudub. 

Rahvusvahelise statistikaameti poolt korraldatud uuring kinnitab, et vähemalt Inglismaal on kõik usklikud inimesed tunduvalt õnnelikumad ning oma eluga palju rohkem rahul kui ateistid. 

Kõige õnnelikumad on hinduismi uskujad. Teisele kohale tulid kristlased. Neile järgnesid sikhismi ja budismi esindajad. Kõige õnnetumad religioonid olid judaism ning islam. 

Küll aga olid ateistid eelmainitud religioonide uskujatest veel õnnetumad.

Uuringu käigus analüüsiti 300 000 täiskasvanu andmeid, mis koguti aastatel 2012-2015. Hinnati inimeste üldist heaolu, rahulolu eluga ja ka seda, kui paljud neist ärevuse all kannatavad. 

unilad.co.uk