VAATA, MIDA SINU Instagrami profiilipilt sinu kohta paljastab!

Instagrami konto on tänapäeva ühiskonnas suureks mõjuteguriks ja seda nii inimeste tavaelus aspektist vaadates kui ka tööalaselt. Paljud teenivad sellega ka raha ning seda, kui kaugele Instagrami mõju tulevikus jõuab, näitab vaid aeg. Kuid mida reedab inimese kohta see, millise profiilipildi ta oma kontole valib?

Instagrami konto on tänapäeva ühiskonnas suureks mõjuteguriks ja seda nii inimeste tavaelu aspektist vaadates kui ka tööalaselt. Paljud teenivad sellega ka raha ning seda, kui kaugele Instagrami mõju tulevikus jõuab, näitab vaid aeg. Kuid mida reedab inimese kohta see, millise profiilipildi ta oma kontole valib?

Instagrami profiilipildi järgi võib isiku kohta nii mõndagi välja lugeda, ent siiski ei tasu seda alati sajaprotsendiliselt tõe pähe võtta, sest nagu öeldakse, siis erand kinnitab reeglit.

Allpool on aga välja toodud viis põhitüüpi – vaata, millisesse kategooriasse sina oma Instagrami profiilipildi järgi kuulud:

1. Kallis elu

Kui pildil on lisaks isikule kallis ehe, auto või mõni muu rahaga seonduv ese, siis tähendab see enamasti seda, et tegu on ebakindla inimesega, kes tunneb vajadust ennast tõestada. Näidata, et raha on palju ja elu on glamuurne, kuigi tegelikkus võib hoopis teistsugune olla. Edukad ja intelligentsed inimesed ei tunne vajadust uhkustada sellega, mis neil on.

2. Paljastav

Kui pildil on palju paljast ihu ja foto on töötlemata, siis see näitab, et tegu on enesekindla inimesega, kes on iseendaga rahul. Kompleksivaba ja julge, ei häbene oma keha. Võimalik, et ta otsib ka tähelepanu.

3. Varjav

Kui esipildilt pole inimese nägu näha, siis võib see olla märk varjatud psühholoogilist laadi probleemist. Õnnetu, vihane või ennastsalgav – see näitab, et inimene ei ole oma elus hetkel õiges kohas ja otsib väljundit. Võib viidata ka depressioonile.

4. Photoshop

Kui pilt on töödeldud ja sealt vastu vaatav inimene tundub ebarealistlik, siis on ilmselt tegu edeva inimesega, kes vajab tähelepanu ja ei saa seda päriselus. Seega kasutab ta võimalust ennast sotsiaalmeedias reklaamida ja psühholoogilist rahuldust saada. Reaalses elus võib aga tegu olla üsnagi õnnetu inimesega, kes ei ole oma välimusega sugugi rahul.

5. Aus

Kui pilt on töötlemata, lihtne ja selline, nagu inimene tegelikult ka välja näeb, siis näitab see, et tegu on enesekindla inimesega, kes on iseendaga leppinud ja võtab elu sellisena, nagu see on. Ta ei varja midagi ning isegi kui ta oma kehas täiesti õnnelik ei ole, tunneb ta ennast siiski piisavalt mugavalt, et midagi varjama ka ei hakka.

Allikas: cosmopolitan