VAATA, MILLISED ROMANTILISED KASSAHITID TOOB Sony Channel mais eetrisse

Telekanal Sony Channel astub kevadele vastu värskete filmidega, mis pakatavad romantikast ja emotsioonidest! Igal nädalavahetusel kell 21.00 on eetris nii teada-tuntud lemmikfilmid kui ka uhiuued linateosed, mis otse kinost teleekraanile tulevad. Nende seas on romantilised komöödiad, armsad koguperefilmid, imelised muusikalid ja kaasahaaravad ajaloodraamad. 

12. mail kell 21.00 südamlik draama „Alpha“ (2018)

Liigutav lugu inimese ja hundi sõprusest. Eelajaloolises minevikus kaotab noor mees pühvlijahi ajal oma hõimu silmist ja jääb üksi. Koduteed otsides kohtub ta hundiga, kes samuti kaaslased kaotas ja üksi ringi rändab. Kogu film on väljamõeldud keeles, mis spetsiaalselt filmi tarbeks välja mõeldi.

19. mail kell 21.00 romantiline draama „Wicker Park“ (2004)

Noor ja edukas Chicago mees (Josh Hartnett) usub, et kohvikus kohatud naine (Diane Kruger) on tema kaua kadunud eluarmastus. Veendumusest saab kinnisidee ja mees jätab oma elu seisma, et naine uuesti üles leida. Tema tee ristub näitlejannaga (Rose Byrne), kes võib teada naise asukohta. Tegemist on uusversiooniga 1996. aastal valminud Prantsuse filmist „L’Appartement“.

 

Võta aeg maha, tõmba ennast mõnusalt diivanile kerra ning veeda pühapäevaõhtud koos telekanaliga Sony Channel, kus sind ootavad uusimad filmid, inspireerivad tegelaskujud ja romantilised hetked. 

Kanalit saab vaadata Telia, Elisa, STV, TT Networks, Fill Networks, Telset, Uus Programm, Levikom, BMA ja Tvhunt võrkudes. Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust oma teleteenuse pakkujaga.