VÄIKESE INGLI SÕNUM: mida toob endaga 2021 aasta?

shutterstock

Väike Ingel

Esoteerikapood Väike Ingel annab iga kuu lõpus välja algava kuu sõnumi. Kuna käesolev aasta hakkab tasapisi lõppema, siis nüüd ilmus ka Väikese Ingli ennustus uueks aastaks.

“Sa ei ole selleks valmis.
Ometigi oled oodanud muutusi ja tundnud, et midagi hoopis teistsugust on tulemas.
See rabab sind, see, mille uus aasta toob. Rabab oma suuruse ja jõuga, oma suursugususe ja samas ultimatiivsusega.
Kõik uus, mis tuleb, tuleb selleks, et jääda.
Tuleb selleks, et suurelt ette võtta ja muuta.
Ei mingit paigal tammumist, ei mingit venimist ega kahevahel olekut. Jõuliselt, sihikindlalt ja kohati ka halastamatult muutub kõik, mis ette on nähtud.
Kes on oodanud ja palunud muutusi, see saab kõik, mida ihanud ja rohkemgi veel, selle jaoks on aasta külluslikult kaunis ja õnnest õhetama panev.
Kes aga on soovinud, et miski ei muutuks ja kõik veereks samas tempos edasi, peab paraku tunda saama ka seda, kuidas muutused temast elu teerulliga üle sõidavad.
Kõik, mis vajab muutmist, lükatakse halastamatult liikuma. Kohati tundub isegi, et elu on ebaõiglaselt julm, aga aeg õnneks annab selgust ja hingerahu.
Ka kõige südametumad ja halastamatumad muutused tulevad ainult selleks, et muuta ja muuta ainult ja ainult paremaks.
Elu peab olema pidevas arengus ja kui me mugavustsooni mõnulema jääme, unustame ära kestva arengu vajaduse. Muutused tulevad meid tugitoolist lahti kangutama, meie nuttu, jonni ja selgitusi kuulamata -elu lihtsalt sunnib tegutsema.
Need, kes muutuste maitse kohe aasta algul (mõnedel juhtudel ka juba detsembri viimastel nädalatel) suhu saavad, on tekkinule tänulikud juba kevade hakul – muutused on toonud magusaid ja väga sisukaid tulemusi.
Kellegi karjäär/karjääripööre saab alguse just tänu traagilistele muutustele aasta algul, kus tulevik tundub hetkeks ikka masendavalt süsimust.
Kellegi armuelu saab aastakümneteks nii ägeda hoo sisse ja nagu juba öeldud – muutused tulevad kas kerged või valusad, sõltub enda valmisolekust ja soovist nendega kaasa minna koheselt.”

Täispikka ennustust saad lugeda siit