“Valss Monikale” Artises 28.veebruaril

2 kommentaari
“Valss Monikale” Artises 28.veebruaril

Reedel esilinastub Artises uus Rootsi-Taani film “Valss Monicale”. Monica on noor ja tulihingeline väikelinna tüdruk, kes tahab 1960-ndatel läbi lüüa lauljana lärmakates Stockholmi džässiklubides, vahest isegi New Yorgis.  Kauni ning sensuaalsena alustab ta oma unistuste lauljakarjääri ning suurepärase laulja ja näitlejana läheb ta läbi džässi kuldajastu.

Reedel esilinastub Artises uus Rootsi-Taani film “Valss Monicale”. Monica on noor ja tulihingeline väikelinna tüdruk, kes tahab 1960-ndatel läbi lüüa lauljana lärmakates Stockholmi džässiklubides, vahest isegi New Yorgis. Kauni ning sensuaalsena alustab ta oma unistuste lauljakarjääri ning suurepärase laulja ja näitlejana läheb ta läbi džässi kuldajastu.

Kahjuks tuleb Monical kogu glamuuri kõrval seista vastamisi ka kuulsuse ja edu tumedama poolega. Suuremat osa tema elust täidab hilisõhtune töö ja pidu, muutub kogu muu elu aina hapramaks. Monica leiab end elu sasipuntrast – pidevad lörriminevad armulood; isa, kellele ta ei suuda iialgi meele järele olla, tütar, kellele ei tule temast kunagi ideaalset ema – ta tunneb end suuremas segaduses kui kunagi varem. Saabub hommik, Monica leiab end taas üksi, käes kokteiliklaas. On see tõesti tee, kus pole võimalust tagasi pöörata?

 

Režissöör: Per Fly

Osades: Edda Magnason, Sverrir Gudnason, Kjell Bergqvist, Vera Vitali, Oskar Thunberg

Tootjamaa: Taani, Rootsi 2013

Filmi pikkus: 111 min.

Filmi levitaja: Estinfilm

 

Vaata treilerit allpool!