VIDEO: HISPAANIAS leidis aset väga eriline sünnitus

VIDEO: HISPAANIAS leidis aset väga eriline sünnitus

Iga rase naine loodab sünnitama minnes, et sünnitus läheb ladusalt ning et midagi ebanormaalset ei juhtu. Ometi juhtub vahel, et ootamatult ei juhtu kõik päris nii nagu võiks ja värske ema võib saada suure üllatuse osaliseks. Just see juhtus Hispaanias ühe naisega, kes haiglas sünnitades sattus olukorda, mis on maailmas vägagi eriline.

Iga rase naine loodab sünnitama minnes, et sünnitus läheb ladusalt ning et midagi ebanormaalset ei juhtu. Ometi juhtub vahel, et ootamatult ei juhtu kõik päris nii, nagu võiks, ja värske ema võib saada suure üllatuse osaliseks. Just see juhtus Hispaanias ühe naisega, kes haiglas sünnitades sattus olukorda, mis on maailmas vägagi eriline.

Sündimata laps kasvab ema kõhus kaitsva lootekoti sees ning kui aeg on käes, puruneb see loomulikult ja algab sünnitus. Laps, keda aga videos näete, ei sündinud sel traditsioonilisel viisil ning lõi sellega kõik sünnitusel viibinud inimesed pahviks.

Järgnev sündmus videos leidis aset ühes Hispaania haiglas ning selles on näha hetke, mil laps sündis täielikult lootekoti sees vaid hetk peale seda, kui tema kaksik tuli ilmale tavapäraselt. 

Selline juhtum leiab aset vaid ühel korral 80 000st või isegi vähem, seega tegemist on väga erilise sündmusega.

Videost on näha, kuidas imepisike vastsündinu teeb lootekotis kergeid liigutusi ning kuidas ka nabanöör sealsamas justkui hõljub. Arstid ja õed on beebi ümber kogunenud, et imetleda seda meditsiinilist imet, mis nende silme ees juhtus.

Allikas: Littlethings.com

Vaata videot erilisest sünnitusest allpool: