VIDEO: USKUMATU JULMUS! Avalikust tualetist leiti surev vastsündinu

VIDEO: USKUMATU JULMUS! Avalikust tualetist leiti surev vastsündinu

Julmusel ei ole maailmas nähtavasti otsa ega äärt ning õnneks või kahjuks saab tänapäeval igaüks interneti teel kasvõi teises maailma otsas toimunud kuritegude kohta infot. Hetkel liigub internetis ringi video koos looga, mis enamikule emadele ja, olgem ausad, igaühele hirmujudinad peale ajab.

Nimelt on Youtube’i keskkonnas üleval uskumatu video, kus on näha, kuidas päästjad tõmbavad Tadžikistani avalikus tualetis august välja väikese kompsu, mille sisse on mähitud abitu vastsündinu. Kuigi lugu on õnneliku lõpuga ja laps pääses siiski eluga, ei saa unustada uskumatut julmust, mida ta üle pidi elama.

Imikule oli pähe pandud kilekott ja seejärel tualetti visatud. Teda märkas seal juhuslikult tualetti külastanud mees, kes kohe abi kutsus. Pealtvaatajate sõnul oli lapse päästmine vaid minutite küsimus, sest ilmselt oleks ta juba varsti lämbunud.

Laps kisti ruttu tualetist välja ja eemaldati tema peast kilekott, mille järel ta kõva kisa tegi. Selle järgi võib õnneks oletada, et beebiga saab ilmselt kõik korda.

Allikas: YouTube