Marion Uuspõld: reformides õnne

Kõige lihtsam moodus, kuidas teistest inimestest erineda, on oma eluga rahul olla. Universumi suurimaid silmi näed siis, kui ütled, et kõik on täpselt nii, nagu sulle meeldib. Inimesed on nõus leppima pigem maailmalõpu ja jumal teab, mille kõigega veel, aga mitte lihtsa tõsiasjaga, et kellelgi meie seast on hea olla. Asja teeb täiesti talumatuks tõik, et mida kindlamalt sa väidad, et oled õnnelik, seda veendunumad ollakse vastupidises.

Tagasi artikli juurde

25 kommentaari

 • ღღMelღღ
 • Hildur Shock

  Hildur Shock

  Minu meelest see artikkel on juba korra avaldatud. Tundub jube tuttav.
 • "Ennast tundes eeldan, et kui mul oleks näiteks kolm last ja ma oleks sama valiku ees, siis ohverdaksin esimesena kolmest lapsest rumalaima ja järgmisena „hääletaks välja“ kahest järele jäänust vähem ilusama. Alles pärast seda oleksin nõus ise minema."

  ???? :O

 • Tertsu

  Tertsu

  1)Soov saada mehelt laps pole kindlasti mitte meeleheide. Mina kirjeldatud olukorras just eriti väldiks rasestumist. Normaalses suhtes soovitakse last ikka siis kui kõik on hästi ja soovid last, kelles on killuke sust endast ja killuke sellest teisest inimesest keda armastad.
  2) Ei ole su psüühika mingi loodusime ja mälu teistest parem. Kõigil naistel ei ole raseduse ajal mingeid "jälkusi" ja ehkki sünnitus pole just meeldiv elab selle ka üle. Ja põhjus saada teine laps ei ole kumbki su mainitutest- samas põhjus esimene laps saada oli sul ka väga veider, nii et parem ongi et sa neid rohkem ei soovi.
  3) Võib-olla on sul selline omapärane psüühika et sa ei suudagi armastada rohkem kui üht inimest, muidu ei räägiks sa armastuse poolitamisest jms. Ja kui laps oli juba piisavalt suur kandsidki oma armastuse talle üle ja sellepärast ka mehest lahku läksid- ju siis oli rumalam või inetum kui laps. Samas on see kummaline, sest enamus inimesi armastab lisaks oma lapsele ka meest, vanemaid, õdesid- vendasid, vanavanemaid.. Võibolla oleks sulle siiski väikesest teraapiast abi. (Ei mõtle seda pahasti kusjuures).
 • täitsa hullu jutt kohati, eriti see, et kui sul on kaks last, siis pead armastust jagama ja ei jätku kõikidele. sama hästi ei tohiks siis ju ühtegi last saada, sest mehele ka ei jätku armastust :)

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!