Maria: elu basseini, kahe rõdu ja terrassiga

Öeldakse, et kui tahad paremat elu, siis lõpeta unistamine ja muuda seda. Kohe. Ma olen nõrk ja mugav. Ma ei ole kindel, et ma oleks suutnud sellist muutust teha, kui töö ja eraeluga oleks kõik enam-vähem hästi olnud. On hea, kui saatus teinekord abistava käe ulatab ja su elu vussi keerab :). Selle asemel, et vussis elu korda teha, tuleb osata lugeda saatuse märke – ehk on aeg alustada uut elu! Minu elu on nädalaga totaalselt muutunud ja ainus muutus, mis ma ise selleks tegema pidin, oli lennuki peale istumine. Ülejäänud korrektiivid tegi elu ise. Mul paistab nüüd päike, enne sadas vihma. Söön õhtuks värskeid kuningkrevette, mille kilo kohalikus Mercadonas maksis vaid 100 krooni. Enne polnud poes üldse krevette. Tulin ühe kohaliku populaarse rannaklubi avapeolt, vanasti oleksin samal ajal töölt tulnud :).  Mu jumal, kuidas ma armastan oma uut elu!

Tagasi artikli juurde

56 kommentaari

 • xxl
 • vicky

  vicky

  Nii mõnusalt kirjutatud, et loe ja imesta. See jutt ajas lausa judinad ihule, nii mõnus tundub, tahaks kaaaaaaa:)
 • Viiguska
 • Mumm

  Mumm

  Väga lahe jutt! Jätka samas vaimus ja ootan juba uut:D Järgmine kord võiks pilte ka lisada:D
 • clara

  clara

  täitsa õige, et selle õige tunneb kohe ära- olgu see siis kodukoht või mees või töö :). mõnusalt kirjutada, jätka samas vaimus.
 • igav eestlane

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!