Ingeri jõulunipid: kaardipakist raamat. UUS NIPP JUBA HOMME

Ingeri jõulunipid: kaardipakist raamat. UUS NIPP JUBA HOMME

Usun, et kõigil on kodus kahtlase väärtusega kaardipakke, mis on aja jooksul sahtlisse tolmu koguma jäänud. Tihti puuduvad komplektist pea pooled kaardid, ja ikka ei raatsita ära visata hirmust, et võib-olla läheb neid kunagi vaja. Nüüd on see hetk käes!

Usun, et kõigil on kodus kahtlase väärtusega kaardipakke, mis on aja jooksul sahtlisse tolmu koguma jäänud. Tihti puuduvad komplektist pea pooled kaardid ja ikka ei raatsita ära visata hirmust, et võib-olla läheb neid kunagi vaja. Nüüd on see hetk käes!

Vanu kaardipakke, millel puuduvad kas mõned või üle poole kaartidest, saab kasutada väikese südamliku raamatu meisterdamiseks. Kleepige igale kaardile eraldi väike valger paber, kuhu kirjutate oma armsamale ühe põhjuse, miks te teda armastate. Võite igat kaarti erinevalt kaunistada ning raamatu paksus sõltub samuti teist endast.

Tehke kaartide äärtesse augud kas augustajaga või lihtsalt kääridega läbi kaardi surudes. Kinnitage kaardid paela, kummi või mõne muu vahendiga.

Samasuguse kaardipakist raamatu võib teha näiteks lühikeste anekdootidega või piltidega ning kinkida saab seda pea igaühele, sest see on igal juhul unikaalne kingitus. Sisu määrate täielikult teie ise! Mõningad ideed leiad siit.

HOMMEvanad Lego klotsid uut elu elama!

 

Inger Agur

Muud juttu ja lisanippe leiate Ingeri blogist