NIPINURK: avameelselt seksist: on kahte sorti mehi

Monika Kuzmina

pilt: Shutterstock

“Inimesed tegelevad palju tühikargamisega, kuid ainult armastus on see, mis loeb. Olen läbi elu kirjutanud kirju, milles räägin oma mõtetest ja tunnetest. Nii jõuan kõige lähemale iseenda olemusele, sügavasse hingepõhja.

Kirjade kaudu vaatan oma hingepeeglisse ja annan ausa sõnumi Mehele. Sõnumi, et ma olen naine,” tutvustab oma raamatut “Kui naine armastab meest” autor Jana Paulman. Selles katkendis avab Jana avameelselt tundlikku teemat, milleks on seks.

Kallis Mees,

Kirjutan sulle nüüd kõige tundlikumal teemal, millest keegi ei julge ega taha ausalt rääkida. Nimelt kui jutt läheb seksi peale, hakkavad kõik nihelema ja kuhugi mujale vaatama, sest see teema tundub lihtsalt piinlik. Meie põlvkond on üles kasvatatud teadmisega, et vanainimeste asja tehakse pimedas ja teki all ning sellest rääkimine on tabu ja moraalitus. Ometi kuulub seks meie kõigi igapäevaellu, ilma seksita poleks ka mehe ja naise armastus täiuslik ega mõeldav.

Seks on pimedast teki alt välja lastud, et kõigile oleks normaalsete ihade väljendamine ja naudingud kättesaadavad.

Naistele pole orgasmi saamine eesmärk omaette, vaid kogu naudinguprotsessi lõpptulemus, kui kõik kulgeb hästi.

On kahte sorti mehi: neid, kes ei hooli naise orgasmist ja mõtlevad kiirelt vaid enda paugutuste peale, ja neid, kelle jaoks on suur võit saavutada kõigepealt naise orgasm ja seejärel enda oma. Ta on ka ise õnnelik, kui näeb enda kõrval õnnest kiirgavat naist.

Sina, kallis Mees, kuulud just nende viimaste hulka. Olen selle eest väga tänulik ja seetõttu ka hoian sind. Ometi tuletan meelde, et naised vajavad aeglasemat protsessi, võib olla isegi mitmetunnist. Ei ole nii, et asud naist rahuldama ja kuna tegusa mehena koosneb päevakava veel paljudest muudest asjadest, siis ootad, et naine plahvatab kohe, kui sa hüüad „Tule!”.

Naine pole robot, vaid psühholoogiline olend, kelle emotsioonid mõjutavad ka tema voodisooritusi ja tunnetusvõimet. Kõik algabki peast. Kui pea on igasugust jama ja probleeme täis, siis kulub palju aega, enne kui naine suudab täielikult lõdvestuda ja seksirõõmudele keskenduda. Muidugi ei pea mees olema naise jaoks mingi päästeabi ja psühholoog voodis, tal omalgi probleeme küllalt, aga kui sul, kallis Mees, jätkub nii palju kannatlikkust, et hellitada naist niikaua, kuni tal seda vaja on, siis võid pärast oma „töötulemused” autahvlile üles panna, sest naine saab mitte ainult ühe orgasmi selle rassimise peale, vaid „tulistab” neid nagu Kalašnikovi automaat. Jah, mitu orgasmi järjest on täiesti võimalik, siis alles pidu algab!

Alati on mõistlik ka eeluuring teha, millised silitused, paitused ja suudlused ning kustkohast täpselt naisele kõige rohkem meeldivad. Pole mõtet jalgratast leiutada. Mees võiks kaardistada enda jaoks naise keha kõige tundlikumad kohad ja jätta meelde, millised hellitavad sõnad hästi mõjuvad. Edaspidi on juba lihtsam ja aega kulub vähem.

Mina ise naudin sind, kallis Mees, alati. Eriti siis, kui sul on hea tuju ning sa pole silituste ja hellitustega kitsi, vaid oskad ka sõnadega õiges suunas silitada.

Energia on meie varandus, mida peab hoidma ja vahetama vaid siis, kui see andmine tuleb armastusest. Kõige parem on kahepoolne armastus, sest siis on seks energeetiliselt täiuslik.