NIPINURK: DJ Allar Foht: ära mõtle, et sa ei oska tantsida, kõik oskavad tantsida! 

Buduaar

kadri valsberg

Tänavu toimub juba neljandat aastat Blisstonia, mille loosungiks on: „Tantsida, nagu keegi ei vaataks ja laulda, nagu keegi ei kuuleks!“ Sündmusel ülesastuv DJ Allar Foht sõnab, et talle meeldib tantsimise juures just vabaduse tunne ja ühendus iseendaga. Kusjuures tantsida meeldib talle nii aeglase muusika kui ka kiirete rütmide järgi. 

Just nii leiad julgust hinnangutest lahti lasta.

DJ Allar Foht sõnab, et tantsides tasuks lahti lasta hinnangutest, mida keegi sinust arvab. Lahti lasta hinnangutest tantsu suhtes. 

Ta nendib, et tihti mõeldakse et „ma ei oska tantsida“. Tegelikult kõik oskavad tantsida, ei pea oskama samme, vaid tuleb lihtsalt vabaks lasta ja tantsida nii nagu just praegu tunne on. Ise ta alustas kunagi 5 rütmi tantsust ja see aitas väga avanemisele kaasa.

Ta paneb ka südamele, et tantsimiseks ei ole alkoholi vaja. Alkohol tõmbab energia alla, mitte ei tõsta. Blisstonia on turvaline ja mõnus keskkond, kus kõik saavad ennast alkoholivabalt hästi tunda. 

Leivaküpsetaja, kes tegeleb hobikorras muusika mängimise ja tantsimisega

DJ Allar Foht tegeleb hobikorras muusika mängimise ja tantsimisega. Ta käib JJ-Street tänavatantsukoolis hiphop ja poppingu trennides ja vahel ka 5 rütmi tantsudes. Igapäevaselt aga tegeleb ta hoopis leiva küpsetamisega Muhu Leivas.

Kuna tema ema korraldab Tartus juba pikemat aega Ekstaatilise tantsu üritusi ja Allarile endale meeldib muusika ja tantsimine, siis tekkis huvi, et miks mitte õppida ja hakata ise nendel üritustel muuskat mängima!

Pane tähele! 

Tants tekitab vabaduse tunnet. 
Tants aitab leida ühendust iseendaga. 
Tantsimiseks ei ole vaja alkoholi.