NIPINURK: KUIDAS oma meest võrgutada?

shutterstock

Buduaar

Monika Kuzmina

Raamatus „Lahutuseta suhted“ püstitavad autorid Gary M. Douglas ja Dr. Dain Heer lugejatele küsimuse, mis siis, kui sa ei pea suhtes olemiseks iseendast lahutama?

Raamat sisaldab harjutusi ja praktilisi abivahendeid, mida võib kasutada selgitamaks, mida sa suhtelt soovid, kuidas suhtesse seksi tagasi tuua ja oma kallimat erutada.
Millised on need parimad nipid, mida autorid soovitavad proovida kallima erutamiseks?

Kallis, kas tahad väikest massaaži?
Sellise suhte puhul, kus seksi pole pikka aega mängus olnud, võid alustuseks öelda: „Kallis, kas tahaksid väikest massaaži? Las ma mudin su kaela.“ Siis ütle midagi sellist: „Oh sa, sellel massaažil on mulle imeline mõju. Sinu keha puudutamine hakkab mind erutama.“ Jätka hellalt tema masserimist ja küsi: „Kuidas see sinu jaoks tundub, kallis? Tead mis? Ma peaaegu unustasin, kui väga sa mind erutada võid. Mul on hea meel, et see tunne hakkab tagasi tulema. Kas ka sina naudid seda?“ See võte töötab nii meeste kui naiste puhul.

Kas pead teda atraktiivseks?
Daamid, veel üks asi, mida oma mehega kohtingul olles teha võite, on osutada mõnele naisele ja küsida: „Kas sa pead teda atraktiivseks? Kas kaaluksid temaga magamist? Millist liiki naine sind erutab, kallis?“ Kui sa teed seda tänaval jalutades, õhutad sa oma meest seksile mõtlema. Kui te koju jõuate, on temal tuurid üleval ja ta ihkab sind meeletult. Võid arvata, et autor teeb nalja, aga Douglas on veendunud, et toimib päriselt.

Kutsu oma meest tema õige nimega!
Miks on oluline kutsuda oma meest tema õige nimega? Kui sa kutsud teda kullakeseks või musikeseks, siis tunneb ta end väikese poisina ja hakkab muutuma vähem jõuliseks, mis tähendab, et jääd magamistoas oma täkust ilma.