NIPINURK: KUIDAS pidutseda ilma alkoholita?

NIPINURK: KUIDAS pidutseda ilma alkoholita?
pilt: Shutterstock

Ekstaatiline alkoholivaba tantsupidu on järjest enam populaarsust koguv meelelahutuslik fenomen.

Siis on mõned head nipid ja põhjused, miks pidutseda alkoholivabalt.

Alkoholi asemel on pidulistele soovitatavad looduslikud energiaandjad, nagu pu-erh-tee, tooršokolaadid, smuutid ja tseremoniaalne toorkakao.
Tantsides proovi olla lihtsalt loomulik, päris ”sina ise”. Lihtsalt liiguta ennast muusika saatel ja unusta kõik muu.
Tea, et kõik tantsivad vaid iseendaga, mitte kellegi teisega või kellegi teise jaoks.
Ekstaatiline tants on joobumine tantsust ja vabast liikumisest, mitte meelemürkidest.
Kui tavaliselt koguvad peod mitu tundi hoogu, siis ekstaatilisel tantsufestivalil lähevad inimesed kiiresti õigele lainele.

Võid kindel olla, et keegi ei jälgi sind ega anna hinnanguid, keegi ei nõua sinult midagi. See on sinu aeg olla vaba ja tantsida vabalt.

Esialgu võib tunduda, et mis pidu see veel on, sest inimesed on täiesti teistsugused – rõõmsad, südamlikud, vastuvõtlikud. Aga nii ongi.
Inimesed saavad alkoholivabal ekstaatilisel tantsupeol kontakti iseenda rõõmu ja olemusega, see ongi see võti, miks ekstaatilised tantsupeod on nii populaarseks saanud.

Palju lollusi jääb tegemata, mida tihti just joobes olekus tehakse ja pärast ei jõuta ära kahetseda.
Naistele meeldib alkoholivaba pidu eriti, sest nad tunnevad end selles keskkonnas turvaliselt ja hästi. Ja kus on naisi, tulevad ka mehed. Mehed hindavad samamoodi, et naised on kained ja loomulikud.

Ainetevaba Ekstaatilise Tantsu ja Kakao festival Blisstonia toimub 3.-5. juulil varahommikuni Urmas Sõõrumaale kuuluvas Adila puhkekeskuses. Keset puhast loodust on korraga rütme kütmas vähemalt kaks lava, üle kümne DJ, mitmeid elusmuusika artiste. Toimub ka ekstaatiline tantsupidu lastele, saunapidu ja palju muud.

Kui pole alkoholi, pole ka purjus inimesi, kraaklemist ja külgelöömist, mis tekitab paljudele ebamugavust. Puhas energia tagab turvalise ruumi, kus inimesed saavad end avada ja vabalt välja elada. Pidude loosungiks on “tantsi, nagu keegi ei vaataks”. Need on peod, kus kõik võõrad on sõbrad.

“Pidutsemiseks pole tingimata vaja juua alkoholi, suitsetada ega manustada midagi muud,”  ütleb üks festivali korraldajatest Tiit Trofimov.

Sarnased artiklid