3 ASJA, MIDA LAPSEGA suvel kindlasti teha võiks

Suvel otsivad lapse endale tegevust, mida saaks ühildada õues olemisega ning kindlasti võiksid vanemad seda soosida, sest õues mängimine mõjub lapse arengule üksnes positiivselt. Ja veelgi parem on lapsega koos miskit vahvat õues ette võtta.

Suvel otsivad lapsed endale tegevust, mida saaks ühildada õues olemisega ning kindlasti võiksid vanemad seda soosida, sest õues mängimine mõjub lapse arengule üksnes positiivselt. Ja veelgi parem on lapsega koos midagi vahvat õues ette võtta.

Allpool on välja toodud kolm asja, mida lapsega suvel kindlasti teha võiks:

1. Lillede ja taimede istutamine

Istutage koos mulda uusi taimi ning lase oma lapsel kogu protsessi jälgida – põnev on näha, kuidas mulda istutatud taimest sirgub midagi uut ja kaunist. 

2. Ühine söögitegemine

Suvel saab väga mõnusalt hoopis õues süüa valmistada kui vajalik eeltöö toas ära teha. Näiteks on võimalik erinevaid küpsetamist mittevajavaid kooke õues kokku segada ning paljude laste lemmik – kartulisalat – saab samuti õues kokku segatud.

3. Piknik

Valmistage ette väike piknikukorv ning minge kaunisse kohta jalutama ning õiges metsatukas võtke ette tore piknik. Mets annab lapsele hea võimaluse loodusega tutvust teha ning põnevust leidub seal palju.

Allikas: purewow