3 TÄHEMÄRKI, KELLEST SAAVAD parimad lapsevanemad

Lapsevanemaks saamine on hirmutav, sest see tähendab seda, et väike inimene on mõnda aega sinust täielikult sõltuv ning oled vastutav selle eest, et lapsest kasvaks korralik ning tubli kodanik. See omakorda tekitab palju pingeid. Kui oled aga üks kolmest allpool toodud tähemärgist, on suur tõenäosus, et saad selle vastutusrikka tööga ideaalselt hakkama ning kasvatad oma lapsed õiglaseks ja tubliks.

Kaljukits

Oma loomuselt tõsine ja iseseisev Kaljukits võtab laste kasvatamist väga tõsiselt. Nad seavad reaalseid plaane ja sihte, oskavad hästi inimesi suunata ning ennast kontrollida. See tähendab omakorda ka seda, et nad oskavad laste tuleviku peale kaugele ette mõelda ning annavad oma lastele suurepärast eeskuju.

Kaalud

Suhe on Kaalude jaoks väga oluline, seega kui see tähemärk abiellub, on tema abielu väga tugev ja usaldusväärne. Nad on väga perekesksed ning kohtlevad kõiki oma lapsi võrdselt. Kuna Kaaludele ei meeldi üksi olla, veedab ta võimalikult palju aega koos oma lastega ning õpetab neid joonistama, meisterdama, lugema jms. Kaalud oskavad ideaalselt lapsi omavahel ära lepitada.

Lõvi

Lõvi on karjajuht ning see muudab ta ideaalseks lapsevanemaks. Kuna Lõvid on väga sihikindlad, õpivad ka nende lapsed oma eesmärkide saavutamist. Lõvi oskab pea igat probleemi suurepäraselt lahendada ning nende lapsed on seega heades kätes. Lõvidel on hea huumorisoon ja nad armastavad elu. See on aga ideaalne lastele, sest nad kogevad üsna tihti uusi asju ning nende elu on täis põnevust ja seiklusi. 

 

allikas: yourtango