3 TÄHTKUJU, kellest saavad parimad abielumehed

3 TÄHTKUJU, kellest saavad parimad abielumehed

Avaldasime hiljuti artikli, milles tõime välja kolm tähemärki, kellest saavad parimad abielunaised. Et asi oleks võrdne, on samasugune lugu tehtud otse loomulikult ka meeste kohta. Nagu naiste puhul, tõuseb ka meeste seas esile 3 tähtkuju, kellest saavad tunduvalt paremad abikaasad, kui paljudest teistest, kirjutab Your Tango. Kes nad siis on?

Veevalaja

Kui naine otsib enda kõrvale romantilise loomuga meest, kellel oleks ka pehmem pool, tasuks silmad suunata Veevalaja suunas. Veevalaja on ideaalne partner, sest ta soovib keskenduda naise soovidele ja teeb kõik selleks, et need täide viia. Veevalaja on aus, avameelne ja lojaalne igas olukorras. Tema ainsateks miinusteks on liigne tundlikkus ja jonnakus. 

Lõvi

Lõvi on sündinud juht, kellel on karismat ja kes röövib naistelt mõistuse. Temaga suhtes olles jagub kirge ja loovust, seega hoia Lõvist kümne küünega kinni. Lõvi soovib, et asjad läheksid nii nagu tema soovib ning tahab, et teda koheldakse hästi. Keegi pole aga nii lojaalne ja helde, kui seda on Lõvi. Samuti on ta väga usaldusväärne. Lõvi on julge elukaaslane ning temaga ei hakka kunagi igav. 

Skorpion

Skorpioni armumine on sama nagu armumine enda parimasse sõpra. Teda võib usaldada ja ta pakub sulle alati toetavat õlga. Kõik, mis sa talle räägib, jääb vaid tema enda teada. Skorpioni ainsaks miinuseks on kohati tema liigne ausus. Skorpioniga koos elades tuleb leppida tema suure tutvusringkonnaga. Ta armub aeglaselt, kuid sügavalt ja on truu elukaaslane. Samu omadusi otsib ta ka naises. 

 

 

Sarnased artiklid