5 NÕUANNET, mis aitavad sul ämmaga hästi läbi saada

5 NÕUANNET, mis aitavad sul ämmaga hästi läbi saada

Ämmadest on liikvel nii palju anekdoote, muinasjutte ja müüte, et keegi teine meie igapäevaelust nendega vaevalt võistelda suudab. Paraku ei saa ämma kuidagi meie elust välja arvata, vaid oleme sunnitud temaga läbi käima. Jõulud, sünnipäevad, perepeod – ämma vältida on võimatu ning seetõttu tuleks õppida temaga hästi läbi saama. Siit viis nõuannet, mis aitavad sul ämmaga paremini läbi saada.

Ära proovi talt poega ära võtta

Näita oma ämmale, et sa ei soovi talt poega ära röövida, vaid lase neil koos aega veeta. Kiida oma meest ämma kuuldes ning ütle, et ta poeg teeb su õnnelikuks. 

Jää iseendaks

Proovi olla aus, aga ära sõima ämma oma mehe kuuldes. Ütle, mis sul öelda on, aga tee seda viisakalt ja austa oma mehe ema.

Hoia distantsi

Ära pühenda ämma oma probleemidesse, mis on seotud mehega. Kui küsid talt abi või nõu, tee seda äärmiselt viisakalt –  nii, nagu pöördud näiteks kolleegi või võõra inimese poole. 

Ära püüa ämma muuta

Lepi juba varakult mõttega, et ämmal on õigus teha kõike, mis tal pähe tuleb ning lõppude lõpuks ei puuduta tema käitumine sind karvavõrdki. See, et oled abiellunud tema pojaga, ei anna sulle õigust ämma muuta.

Ära mõtle ämmast halba

Ämm on kõigest sinu kallima ema. Võibolla ei soovigi ta sinu elu hävitada ning tegutseb ilma tagamõtteta. Seetõttu ei tasu kõikidesse tema sõnadesse ja tegudesse vaenulikult suhtuda. 

 

allikas: Women’s Health

Sarnased artiklid