5 PÕHJUST, MIKS maikuus sündinud lapsed on õnnega koos

Teadus ja statistika räägivad teinekord põnevaid fakte  ja need faktid võivad olla kas väga humoorikad või vähemalt huvitavad lugeda. Veebileht Redtri pani kirja viis huvitavat põhjust, miks maikuus sündinud lapsed on õnnega koos. 

1. Mais sündinud lapsed on tugevad.

Kevad on aeg, mil kõik puhkeb õitsele ja maailm tärkab taas. Seetõttu on maikuus sündinud lapsed palju tugevamad ning suuremad kui need, kes sündinud talvekuudel. Maikuu beebidel on tugev meel, keha ja vaim ning igasugused kroonilised haigused ohustavad neid väiksema tõenäosusega. 

2. Mais sündinud lapsed on õnnelikud.

Teadlased viisid läbi uuringu, kus osales ligi 30 000 inimest, teada saamaks kui õnnelikud nad on. Tulemustest selgus, et kevadel ja suvel sündinud inimesed olid tunduvalt õnnelikumad ja oma eluga rahulolevamad, kui need, kes sündisid pimedal ajal. Kõige õnnelikumaks pidasid ennast just mais sündinud ning kõige õnnetumaks novembris sündinud inimesed. 

3. Mais sündinuid saadab edu.

Maikuus sündinud lapsed on tugeva tahtega ning tundub, et neid saadab justkui kuues meel, mis aitab neil läbi elu navigeerida. Mais sündinud inimesed on kangekaelsed ning nende kriitiline meel aitab neil tihtipeale elus edasi jõuda. 

4. Maikuus sündinud inimestest tulevad head vanemad.

Kui sa oled sündinud mais ning sul on laps, siis sinu pesamuna võib pidada ennast väga õnnelikuks. Maikuus sündinud lapsevanemad on pühendunud, organiseeritud ning loomingulised. Lisaks on nad lõbusad kaaslased ja hella loomuga. 

5. Aga nad oskavad ka laristada…

Maikuus sündinud inimestel on komme raha laristada ning kulutada mõttetutele asjadele. Kui nad aga seavad sihiks raha koguda, võtavad nad seda tõsiselt ning on väga pühendunud oma eesmärgile.