9. märtsil heategevuslik kunstioksjon “Aita alustada elu”

9. märtsil heategevuslik kunstioksjon “Aita alustada elu”

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond korraldab 9. märtsil algusega kell 19.00 Swissotel Tallinnas heategevusliku kunstioksjoni “Aita alustada elu” ning saadud tulu annetatakse Pelgulinna Sünnitus-majale.  Oksjonit juhivad Laine Jänes ja Marko Reikop. Seekord kogutakse toetust, et soetada ülioluline seade, mis on abiks kõikidele Pelgulinna Sünnitusmajas sünnitajatele – loote tsentraalse jälgimise süsteem. Seadme vajalikkusest saab lugeda siit.
 

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond korraldab 9. märtsil algusega kell 19.00 Swissotel Tallinnas heategevusliku kunstioksjoni “Aita alustada elu” ning saadud tulu annetatakse Pelgulinna Sünnitus-majale. 

Oksjonit juhivad Laine Jänes ja Marko Reikop.

Seekord kogutakse toetust, et soetada ülioluline seade, mis on abiks kõikidele Pelgulinna Sünnitusmajas sünnitajatele – loote tsentraalse jälgimise süsteem. Seadme vajalikkusest saab lugeda siit.

Oksjonil osalevate kunstnike näol on tegemisrt Eesti maalikunsti klassikutega ning esindatud on nende säravad tööd. Maale ja graafikat saab soetada sellistelt auväärsetelt autoritelt nagu Jüri Arrak, Olav Maran, Olev Subbi, Toomas Vint, Andres Tolts, Enn Põldroos, Rein Kelpman, Laurentsius, Ivi Arrak ja Rita Raave.

Oksjoni väljapanekutega saab tutvuda juba praegu siin.

Oksjonil osalemise kohta palutakse teada anda 7. märtsini telefonil +372 555 28323 või e-posti teel: toetusfond@gmail.com

 

Iga lapse elu ja tervis on hindamatu väärtusega. Sinu panus loeb, tule kohale ja aita meil alustada elu!

 

Buduaar.ee