Abielu, lapsed, pereelu – millal on õige aeg?

“Noh, millal siis pikka lauda saab?!” – teate küll seda tüütut sugulast, kes sinu ja su poiss-sõbra kohta regulaarselt selle küsimuse esitab? Nüüd on võimalik talle teaduslikult vastata!

Tagasi artikli juurde

7 kommentaari

 • mexxxx
 • K4ili
 • katyb

  katyb

  Ma ikka arvan, et see on iga inimese enda asi, millal ta kavatseb abielluda, lapsi saada jne.. Keegi ei pea oma elu elama artikli järgi :)
 • šopahoolik

  šopahoolik

  Ikka leierdatakse nende teemade üle mis nii individuaalsed!!!! Müstika!
 • Lihtsalt Naine

  Lihtsalt Naine

  Väga suured ebakõlad... Et lapsi peaks saama enne 35 eluaastat, abielluma peaks peale 35 eluaastat(sest siis on võimalus ka rohkem teenida) ja kõige õnnelikum abielu on neil, kes kohe peale abiellumist ka lapse saavad ??? Ühesõnaga polegi võimalik õnnelik olla ???
  Tuleb jällegi tõdeda- rikkuses ei peitu õnn- kas valid rohkema raha teenimine või õnnelik pereelu.
  Ja omadest kogemustest- olen 29.aastane, 3 õnneliku ja eduka lapse ema ja juba 7 aastat õnnelikus abielus ning teenin kuus 2 keskmist palka. Kui valida õnnelik pereelu tuleb edu töös pealekauba ;)


  Tehke lapsi ja olge õnnelikud, mitte lugege artikleid, et enne kolmekümnendat eluaastat ei maksa abielluda ja lapsi saada ;)
 • katzzzz13

  katzzzz13

  päris nii ei saa ikka öelda, olen elukaaslasega koos olnud 14ndast eluaastast, kokku kolisime alles kui olin 23 (kuna enne olin siiski alaealine ja siis kohe kolisin teise linna ülikooli) and still going strong. ja abiellumine kohe mitte mingil juhul ei võrdu sellega, et paar on kohe materiaalselt kindlustatud ja lasteks valmis

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!