Algab konkurss “Väike Miss Estonia”

Algab konkurss “Väike Miss Estonia”

Produktsioonifirma Destate Republic kuulutab välja konkursi „Väike Miss Estonia“, osaleda võivad lapsed vanuses 5-12 aastat. Konkursi finaal toimub 9. septembril Tallinnas.  

Produktsioonifirma Destate Republic kuulutab välja konkursi „Väike Miss Estonia“, osaleda võivad lapsed vanuses 5-12 aastat. Konkursi finaal toimub 9. septembril Tallinnas.

Kui arvate, et Teie tütar on andekas ja võluv ning on sündinud olema laval, andke palun sellest teada miss@destaterepublic.com  Eelvoorus osalemiseks palume saata 5 pilti lapsest, piltide juurde märkige lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja Teie kontakttelefon. Eelvooru võitjatega võetakse ühendust.

Finaalis esinevad osalejad kahes vanuserühmas: 5-8 aastat ja 9-12 aastat. Mõlema rühma võitjad saavad võimaluse esindada Eestit konkursil „Väike Maailma Miss“ (“Little Miss World”), mis toimub Antaalias (Türgi) 30.09.-06.10 2012. Teised edukad finalistid saavad võimaluse osaleda „Little Miss Europe & Little Miss Slavyanka“ ja “Little Miss & Mister Continents” festivalidel.

Samuti kutsume osalema kinnises castingus tüdrukuid vanuses 13-14 aastat, kes võivad esineda vanemas „Little Miss World“ vanuserühmas. Poistel vanuses 5-14 aastat on ka võimalus pääseda konkursile „Little Miss & Mister Continents”, mis toimub Antaalias samal ajal.

Lisainfo: +372 56 689 625 või miss@destaterepublic.com

Pressi akrediteerimine: +372 56 218 812 või media@destaterepublic.com

Vaata eelmiste aastate pilte alt galeriist!