Appi, kui piinlik! 3aastane tüdruk pani oma isa uskumatusse olukorda

Appi, kui piinlik! 3aastane tüdruk pani oma isa uskumatusse olukorda

Üks isa jagas sotsiaalmeedialehel Reddit ühte hiljuti juhtunud lugu. Nimelt suutis mehe 3aastane tütar mehe elu kõige piinlikumasse olukorda panna. Postituse pealkirjas oli “Täna keerasin käki kokku – viisin oma 3aastase tütre meeste tualettruumi.” Mis seal juhtus? Loe edasi ja saad teada! 

Üks isa jagas sotsiaalmeedialehel Reddit ühte hiljuti juhtunud lugu. Nimelt suutis mehe 3aastane tütar mehe elu kõige piinlikumasse olukorda panna. Postituse pealkirjas oli “Täna keerasin käki kokku – viisin oma 3aastase tütre meeste tualettruumi.” Mis seal juhtus? Loe edasi ja saad teada! Siin on mehe postitus täies hiilguses: 

“Olen imeilusa 3aastase tüdruku isa. Iga isa, kellel on tütar, teab, et hetk, kui lapsel tekib restoranis vajadus tualetti külastada, tuleb ta endaga meeste tualettruumi kaasa võtta. Seda muidugi juhul, kui ema või mõnda teist tuttavat naisterahvast parasjagu läheduses pole. Meie olime kahekesi. Tütar kurtis mulle oma muret ja viisingi ta meeste tualetti, et laps hädaga ühele poole saaks. Kuivatasin prilllaua ja katsin selle paberiga, et kõik ilusti korras oleks. Siis tundsin, et pean ka ise häda tegema. Pole probleemi! Panin tütre tualettruumi nurka seisma, palusin tal koha pealt mitte liikuda ning läksin kabiini oma asja ajama.” 

“Järsku kuulsin, et tualettruumi uks avanes ja sisse astus kaks meest. Kuna üks neist läks minu tütre suunas, hakkas laps kartma ja tuli ning avas selle kabiini ukse, kus ma parasjagu asjatasin. Ta vaatas kullipilgul, millega ma tegelesin ja teadvustas seejärel üle terve tualeti: “Issi, vaata, kui väike sul on!”. Kuulsin, kuidas need kaks meest selle peale naerma kukkusid… pisarateni naerma.”

“Ma polnud kunagi varem kuulnud, et mu 3aastane tütar meeste kehaosade kohta arvamust avaldaks. Pealegi, millega võrreldes minu varustus siis väike on? Ma ei teadnud, mida teha. Tahtsin karjuda, et laps tegi lihtsalt nalja – minu varustus on täiesti normaalse suurusega, aga sain aru, et see muudaks olukorra veel hullemaks. Nii ootasin vaikselt kabiinis, kuni mehed välja lähevad. Ma lihtsalt ei suutnud neile otsa vaadata! Olen kindel, et mehed siiski vaatasid salamisi tualettruumi ukse poole ja ootasid, millal ma sealt välja tulen. Kes siis ei tahaks teada, millisel mehel isegi 3aastase meelest nii väike peenis on!?”

Päris karm.

 

unilad.co.uk