ÄSJASÜNNITANUD EMAD pöörduvad üha enam ilukirurgide poole

Ebanormaalselt kiiresti sünnitusest taastuvad staari-emmed on tekitanud naiste hulgas soovi sama kiiresti saledaks saada, sundides neid pärast sünnitust liiga kiiresti kirurgi noa alla.

Ebanormaalselt kiiresti sünnitusest taastuvad staaremmed on tekitanud naiste hulgas soovi sama kiiresti saledaks saada, sundides neid pärast sünnitust liiga kiiresti kirurgi noa alla. Suurbritannia ja USA arstid on tõsiselt mures, sest kaalulangetamisest on saanud iga äsja emaks saanud naise suurim ambitsioon. Staaride eeskujul soovitakse seda võimalikult kiiresti ja nähakse lihtsaimat väljapääsu ilukirurgias, kirjutab DailyMail.

Mõned soovivad noa alla saada nii kiiresti, et valetavad sünnitusest möödunud aja pikemaks, kui see tegelikult on. Samuti kinnitatakse arstile, et kõik muud salenemismeetodid on tulutult läbi proovitud. Ameerikas on tulnud ette ka juhuseid, kus naine soovib keisrilõikega samaaegselt ka kõhu taastamist.

Ekspertide sõnul tuleks oodata vähemalt kuus kuud, kuni keha ja kõik koed on rasedusest ja sünnitusest taastunud.

Kirurgide väitel soovivadki naised kõige sagedamini rindade kohendamist, rasvaimu ja kõhuplastikat.

“30aastased tunnevad tohutut survet näha välja kahekümnesed ja 40aastased tahavad välja näha nagu kolmekümnesed,” selgitab ilukirurgia kliinikute keti Surgicare juhataja Mark Bury.

“Emad peaksid eirama staaremmedelt tulevat survet ebaloomulikult kiiresti taas vormi saada,” hoiatab Bury ja soovitab naistel nautida emadust sellisena, nagu see on.

 

Buduaar.ee