Cindy Crawford võttis lapsed koolist ära

Cindy Crawford võttis lapsed koolist ära

Cindy Crawford võttis lapsed haigustehirmus koolist ära.

Cindy Crawford võttis lapsed haigustehirmus koolist ära.

48aastane modell Cindy Crawford ja tema abikaasa Rande Gerber otsustasid 15aastase Presley ja 12aastase Kaia Malibu keskkoolist ära võtta pärast seda, kui rutiinne pinnasetest näitas, et piirkonnas leidub normist rohkem kemikaale, mis võivad põhjustada vähki, kahjustada immuunsüsteemi ja soojätkamisvõimet, vahendab FemaleFirst.

Ma ei tunne end sada protsenti kindlalt, kui lasen lastel seal koolis jätkata. Oletame, et kümne aasta pärast selgub, jumal hoidku, et ühel mu lastest on midagi viga. Kuidas ma saan iseendale otsa vaadata, kui tean, et oleksin saanud seda nende koolist äravõtmisega ära hoida?” küsib modell. 

Enne modellindusega alustamist ülikoolis keemiat õppinud naine ei suhtu küsimusse kaugeltki ükskõikselt ja ütleb, et isegi siis, kui kool üritab keskkonda parandada, ei piisa sellest, välja tuleb selgitada põhjus, sest vastasel juhul võib vahepeal langev kemikaalide tase pinnases jälle ohtlikult kõrgele tõsta. 

Malibu keskkool pole probleemitõstatusega nõus ja ütleb, et nende koolis on õpilastel täiesti ohutu ning laste heaolu on nende tähtsaim prioriteet.

 

Buduaar.ee