Fenomenaalne! Vaata, kuidas väike kodu võib olla mahukas ja stiilne

Fenomenaalne! Vaata, kuidas väike kodu võib olla mahukas ja stiilne

Väsinud aastatepikkusest pangalaenu maksmisest, otsustas üks paar Ameerikas teha täieliku kannapöörde ning ehitada oma väikese maja, mis läks maksma kõigest 22 000 dollarit (s.o ligikaudu 17 400 €). Oma idee näitamiseks lõid nad koguni veebilehe Build a Tiny House (tinyhousebuild.com) ning loodavad, et ka paljud teised suudavad nüüd omale maja ehitada, elada vabana võlgadest ning olla seeläbi õnnelikud.

Väsinud aastatepikkusest pangalaenu maksmisest, otsustas üks paar Ameerikas teha täieliku kannapöörde ning ehitada oma väikese maja, mis läks maksma kõigest 22 000 dollarit (s.o ligikaudu 17 400 €). Oma idee näitamiseks lõid nad koguni veebilehe Build a Tiny House (tinyhousebuild.com) ning loodavad, et ka paljud teised suudavad nüüd omale maja ehitada, elada vabana võlgadest ning olla seeläbi õnnelikud. 

Vaata pilte siit!

Üks suurimatest n-ö väikeste majade liikumisest (ingl k tiny house movement) saadavatest eelistest on vajaliku dialoogi tekkimine erinevatest ehitamise võimalustest. Väikeste majade ümber keerlevatest aspektidest peetakse olulisemateks vajadust ja lihtsust, kui palju väiksemaks saab majaehitus veel minna, kui suured on meie võlad, kui suurt lõivu me maksame keskkonnale ning kuidas kujunevad õnn ja terved suhted. See kõik tuleneb ajaloolisest käsitlusest, mille järgi loodusvarad kasutati ära kiiremini, kui need suutsid taastuda. Arvatakse, et praegune elamuehitus ja tarbijakäitumine ei ole enam jätkusuutlik.

Vaata videot siit!

Allikas: naturalcuresnotmedicine.com