FOTOD! See 9aastane on maailma noorim supermodell!

FOTOD! See 9aastane on maailma noorim supermodell!

Venemaal sündinud imelaps Kristina Pimenova tähistab selle aasta 27. detsembril oma 10. sünnipäeva, ent juba täna peetakse teda maailma noorimaks supermodelliks. Kristinat peeti maailma kõige ilusaimaks lapseks kui ta oli alles 6aastane ning temast on kirjutanud erinevad meediaväljaanded üle kogu maailma.

Venemaal sündinud imelaps Kristina Pimenova tähistab selle aasta 27. detsembril oma 10. sünnipäeva, ent juba täna peetakse teda maailma noorimaks supermodelliks. Kristinat peeti maailma kõige ilusaimaks lapseks, kui ta oli alles 6aastane ning temast on kirjutanud erinevad meediaväljaanded üle kogu maailma.

 

Tänaseks on Kristina teinud koostööd mitmete mainekate moebrändidega nagu näiteks Armani, Roberto Cavalli, Replay, Benetton, Fendi ja see on alles algus. Selle aasta juulis avaldas Kristinast võrratud pildid isegi Itaalia Vogue ja võib kindel olla, et karjäär moemaailmas on sellel neiul garanteeritud.

Et Kristina on praegu vaid 9aastane, siis haldab tema Facebooki lehte ja Instagrami kontot ema Glikeriya Shirokova. Kristina populaarsust kinnitab ka fakt, et tema Facebooki lehel on üle 3 miljoni fänni ning Instagrami kontol üle 800 000 järgija!

Ka Buduaaris ilmus Kristinast eelmisel aastal põgus artikkel, mis tõi kaasa palju kommentaare. Seda saad lugeda siin

Kristina Instagrami kontot saad vaadata siin

Vaata pilte Kristinast allpool