Galerii! Kauplustekett Mothercare avas e-kaupluse

5 kommentaari
Galerii! Kauplustekett Mothercare avas e-kaupluse

Rahvusvaheline ja peresõbralik kauplustekett Mothercare avas eesti- ja ingliskeelse e-kaupluse, mille kaudu saab tooteid tellida Baltikumi riikidesse ja Soome. Järgmisena alustab Mothercare e-poe vene, läti ja soome keelde tõlkimisega.

Rahvusvaheline ja peresõbralik kauplustekett Mothercare avas eesti– ja ingliskeelse e-kaupluse, mille kaudu saab tooteid tellida Baltikumi riikidesse ja Soome. Järgmisena alustab Mothercare e-poe vene, läti ja soome keelde tõlkimisega.

Mothercare.ee veebipoes müüakse hea hinna ja kvaliteedi suhtega esmavajalikke kaupu lapseootel naisele, beebile ja kuni 10- aastastele. Lisaks täieneb tootevalik veel märgatavalt, sest eesmärk on e-poe teel hakata pakkuma suuremat valikut kui jaekauplustes. Näiteks juba üsna peatselt jõuab vaid e-poes müügile MC eksklusiivne ja ülitrendikas moekollektsioon Mango.

Mothercare.ee veebipood on üheaegselt ka informatiivne lehekülg, kust leiavad lapseootel naised ja lapsevanemad vajalikke nõuandeid, ostusoovitusi või saavad luua kingilisti ning jagada seda oma sugulaste, sõprade või tuttavatega.  Kirjutame olulistest teemadest nagu lapseootusest, tervisest, lapsekasvatusest jpm, sest Mothercare missioon on hoolida lapsevanematest ja aidata neil hoolitseda oma pisemate eest.

Lisaks soovib julgustada kliente rohkem e-poes ostlema pakkudes tasuta kohaletoimetamist Omniva, Itella SmartPOST pakiautomaadi või DPD pakipoe kaudu, kui ostu väärtus on vähemalt 59 eurot. Niisamuti saavad kliendid samade transpordimeetodite teel tellitud kauba tasuta tagastada 14 päeva jooksul.

Mothercare.ee veebipood sündis rahvusvahelise veebiarendusettevõtte Crimsonwing ning Mothercare UK ettevõtetega koostöös. Eesti e-pood on ehitatud kaasaegsele ja usaldusväärsele Magento Enterprise e-poe platformile, mida on mugav ja lihtne kasutada. 

Mothercare on Inglise kaubamärk aastast 1961. Esimene Mothercare e-pood avati Suurbritannias 2000. aastal. Mothercare Eesti jaekauplused asuvad Kristiine Keskuses, Rocca al Mare Kaubanduskeskuses ja Ülemiste Keskuses.

Vaata galeriid allpool!