Internet on karm: see 2aastane on küberkiusamise ohver

Inimesed on suutnud ennast taaskord halvast küljest näidata ja seekord lausa massiliselt. Sellel nädalal on selline grupp inimesi enda ohvriks valinud 2aastase Mariah Pringle´I, pisikese lapse, kes pole kunagi kellelegi midagi halba teinud, kelle pere teda armastab ja kes kannatab aneuploidsuse all. 

Inimesed on suutnud ennast taaskord halvast küljest näidata ja seekord lausa massiliselt. Sellel nädalal on selline grupp inimesi enda ohvriks valinud 2aastase Mariah Pringle´i. Ta on pisikene laps, kes pole kunagi kellelegi midagi halba teinud, kelle pere teda armastab ja kes kannatab aneuploidsuse all.

Tegemist on mutatsiooniga, mille puhul on rakus ebanormaalne arv kromosoome. See pärsib lapse normaalset arengut. Inimesed kiusavad internetis seega süütut last, kes on alates sünnist pidanud oma elu eest võitlema. 

Kõik sai alguse Mariah 2. sünnipäeval, kui tema ema postitas sünnipäevalapsest Facebooki pildi. See levis kulutulena ja inimesed hakkasid teda mõnitama. Last nimetati lausa deemoniks ja koletiseks. 

Õnneks on leidunud ka inimesi, keda pisikese tüdruku lugu liigutab ja nad on perekonnale oma abi pakkunud. 

Vaata allolevast videost, kelle peal õelad inimesed ennast välja elavad. 

 

Allikas: bustle.com