Kaitse end ja oma last UV kiirte eest! PHYSIOGEL A.I. PROTECT

Küllap on enamikule juba kõrvu jõudnud uudised, et päike käitub viimasel ajal õige veidralt. Temalt maa poole teele lähetatud UV kiirguse tase ületab norme, olles kohati erakordelt kõrge. Päiksese eest tuleb kaitsta beebisid ja väikelapsi kui ka iseennast juba toast väljudes.

Küllap on enamikule juba kõrvu jõudnud uudised, et päike käitub viimasel ajal õige veidralt. Temalt maa poole teele lähetatud UV kiirguse tase ületab norme, olles kohati erakordelt kõrge. Päiksese eest tuleb kaitsta beebisid ja väikelapsi kui ka iseennast juba toast väljudes.

Päiksepõletuse eest kaitsmine

Tavaliselt seostatakse päikese kahjulikku mõju ohtra päevitamisega puhkustel ja pikaajaliste õuetegevustega suvel. Tegelikult peaksid kaitsma oma nahka iga kord, kui toast väljud, sest UVA-kiirgus läbib ka klaasi. Sellega võiks arvestada päikesepaistelistel päevadel pikematel autosõitudel. Päikesepõletus tekitab naha punetust, mis on põhjustatud nahalähedaste väikeste veresoonte laienemisest. Seda reaktsiooni põhjustab päikeselt tulev UVB-kiirgus. Seega UVA ja UVB on mõlemad nahale kahjulikud. UVA-kiirgus vastutab nahal tekkivate vananemisilmingute eest, UVB  põletab. Päikesepõletus kahjustab elavaid naharakke, mis asuvad epidermise (välimine nahakiht, mis koosneb surnud naharakkudest) all. Seepärast suureneb ka vere juurdevool kahjustatud alale. Nii saavad verelibled eemaldada surnud naharakud. Kahjustatud naharakud vabastavad kemikaale, mis aktiveerivad valuretseptorid. Seepärast on põlenud ala puudutusel valulik.

Physiogel on loonud eriti tõhusa kaitsega päiksesekaitsekreemi, mis pakub kolmekordset UV kaitset. Kreem sobib igapäevaseks kasutamiseks, mitte ainult rannas peale kandmiseks. Soovitav on Physiogel A.I  Protect kreemi kasutada mitu korda päevas nii näo kui ka keha hooldamiseks eelkõige tundlikes, pidevalt päikese käes olevates piirkondades.