Kate Gosselini kaksikud: me pole omadega sassis!

Kate Gosselini kaksikud: me pole omadega sassis!

Telesarjas „Jon & Kate Plus 8“ ja hiljem „Kate Plus 8“ kaamerate ees sirgunud kaksikud, 13aastased Mady ja Cara kinnitavad, et hoolimata kartustest pole nende lapsepõlv rikutud ning sirgumas ei ole kaht uut Lindsay Lohanit. 

Telesarjas „Jon & Kate Plus 8“ ja hiljem „Kate Plus 8“ kaamerate ees sirgunud kaksikud, 13aastased Mady ja Cara, kinnitavad, et hoolimata kartustest pole nende lapsepõlv rikutud ning sirgumas ei ole kaht uut Lindsay Lohanit. 

Kaheksalapselise pere argielust pajatava tõsielusarja „Jon & Kate Plus 8“ ja „Kate Plus 8“ ühed peategelased Mady ja Cara on läbi elanud oma vanemate üha rängemaks muutuvad tülid, abielulahutuse ning vallaliseks jäänud ja pettasaanud ema suurushullustuse ja kuulsusejanu. Sellest hoolimata kinnitavad tüdrukud ühest suust, et see pole nende elu kahjustanud, kirjutab Daily Mail.

„Inimesed eeldavad, et me oleme katki,“ ütleb Cara. „Räägitakse, et issand, need vaesed Gosselini-lapsed, nad saavad armid kogu eluks,“ lisab Mady. „See on täielik vale, meiega on kõik korras. Paremini kui kunagi varem, võiks isegi öelda!“ kinnitab ta.

Kaksikud väidavad, et oma vanemate näotust lahkuminekust nad palju ei mäleta. „Ma mäletan, et mulle ei tundunud see kuidagi veider. Kuid nüüd, tagasi vaadates, saan aru, et midagi head seal polnud. Kõik need tüdruksõbrad …“ meenutab Cara oma isa Joni lugematut hulka naisvallutusi.„Ilmselt ei olnud päris normaalne, et tal igal nädalal keegi uus oli,“ lisab Mady. „Pigem iga päev, iga minut, iga sekund,“ naerab Cara.

Nende isal on õigus regulaarselt oma lapsi külastada, kuid ei saa öelda, et ta oma isarolli kuigi hästi täidaks. Näiteks on ta ise oma laste kohta öelnud, et tema meelest on neil arenguhäired.

Oma ema kiidavad tüdrukud väga. „Ta on parim. Ta tahab, et meil oleks kõik olemas, ja võitleb selle eest. Armastan teda sellepärast!“ ütleb Cara.

„Nad saavad paljust ise aru,“ ütleb kaheksa lapse ema Kate. „Pärast lahutust pidin õppima, et pean neid kursis hoidma, kui nende eluga taas midagi pöördelist toimus.“ Kate´i sõnul on 13aastased tüdrukud oma ea kohta väga täiskasvanulikud. „Soovin, et nad saaksid veidigi süütumad olla.“

Kaksikute endi sõnul oli lahutusest ja isa närusest käitumisest palju hullem kuue õe-venna äkiline lisandumine. „Noh, ma küll armastan neid, aga …“ ütleb Madu ja kinnitab, et endale ta tulevikus üle kahe lapse muretseda ei kavatse. 

Tulevikuplaane on pidanud mõlemad tüdrukud. Mady unistus on saada näitlejaks, Cara seevastu tahab omandada arsti elukutse. Samas pole kummalgi midagi uuesti mõnes telesarjas ülesastumise vastu. „Me igatseme saatetiimi, nägime neid ju iga päev. Teeksime seda hea meelega uuesti,“ ütleb Cara.