Kiida oma ema ja võida spaa-pakett kahele!

Kiida oma ema ja võida spaa-pakett kahele!

SOS Lasteküla loosib kõigi Facebooki postituse jagajate vahel välja kaks Piletilevi kinkekaarti. Selleks, et osaleda loosimises, mine siia lehele ning vajuta „Like“ nuppu, jaga seda postitust oma seinal ja kirjuta pildi alla “Kiidame emasid”. Loosimine toimub laupäeval, 11. mail.

SOS Lasteküla loosib kõigi Facebooki postituse jagajate vahel välja kaks Piletilevi kinkekaarti. Selleks, et osaleda loosimises, mine siia lehele ning vajuta like nuppu, jaga seda postitust oma seinal ja kirjuta pildi alla “Kiidame emasid”. Loosimine toimub laupäeval, 11. mail.

Eestis on vähemalt 2000 last, kellel pole olnud õnne tunda ema armastust ja hoolivust. Enamik meist on palju õnnelikumad, sest meil on, kellele öelda aitäh. SOS Lasteküla sooviks on, et vähemalt kord aastas leiaks igaüks meist aega öelda oma emale, kui tähtis ta talle on ning miks on ta parim ema. On hea, kui emad seda kuulevad ja oma teadmisele kinnitust saavad. Kirjuta ka sina oma emast üks vahva lugu ning osale mõnusate kingituste loosimises. Kõigi vahel, kes oma emast loo kirjutavad, loositakse välja palju erinevaid auhindu! Saada oma lugu: kadi.sumberg@sos-lastekyla.ee