Kool on juba varsti kohal – Anttilast kõik vajalik otse koju!

Kool on juba varsti kohal – Anttilast kõik vajalik otse koju!

Augustikuu kuulutab ka sel aastal peatset kooli algust. Kool, see on õppimine, sõbrad ja uued teadmised.  Kooli alguseks vajaliku leidmisel tuleb appi Anttila.ee, Eesti suurim e-kaubamaja.

Augustikuu kuulutab ka sel aastal peatset kooli algust. Kool, see on õppimine, sõbrad ja uued teadmised.  Kooli alguseks vajaliku leidmisel tuleb appi Anttila.ee, Eesti suurim e-kaubamaja.

Nüüd on Anttila.ee uut e-kaubamaja palju lihtsam kasutada ning veeb on tehtud mugavaks vaatamiseks ja ostmiseks ka mobiilis. Endale sobiva toote leidmiseks saab kasutada täpset otsingut ja on võimalus tooteid vastavalt soovile filtreerida. Samuti saab tooteid omavahel võrrelda ja koostada meelespea nimekirju – et midagi ei ununeks.

Heade õppimistulemuste jaoks on koolijütsile vaja luua korralik ja mugav õppekeskkond. Anttilast leiad lapsele erinevas valikus kirjutuslaudu, laualampe ja seljatoega töötoole. Pidage meeles, et lauavalgusti on soovitatav asetada paremakäelistel lastel vasakule ja vasakukäelistel paremale poole.

Koolikott on tähtsaks vahelüliks kooli ja kodu vahel, ilma selleta hakkama ei saa. Lisaks suurele valikule lastepärastele seljakottidele on Anttila e-kaubamaja valikus ka tuntud brändide nagu Paul Frank või Icepeak koolikotte – ideaalsed väikesele trenditeadlikule koolilapsele. Jalanõude valik ulatub sisejalatsitest talvesaabasteni ja kehalise kasvatuse jaoks ei tohiks kindlasti unustada ka spordijalatseid!

Ka koolis on vaja riietuda vastavalt olukorrale ja ilmale. Anttila pakub erinevateks olukordadeks laia valikut mõistliku hinnaga riideid igas vanuses koolilapsele. Valikus on nii igapäevased, sportlikud kui ka pidulikud riided. Õueriietele saab lisaks sobitada erinevaid mütse, salle ja kindaid.

Kooliaasta alguse puhul lapselapsele kingi koju saatmine on tehtud lihtsaks ka vanavanematele. Anttilas leidub kingitusi nii noorematele kui ka vanematele koolilastele, vastavalt lapse huvidele. Näiteks raamatuid, mänguasju nukuriietest dinosaurusteni, samuti filme. Suurematele koolilastele ja üliõpilastele leiab kingituseks näiteks tahvelarvuteid, muusikariistu ja digikaameraid.

Suuremate ostude tegemiseks saab kasutada Anttila ülisoodsat järelmaksu võimalust ja mugavat kulleriteenust  kaup tuuakse otse koju. 

Vaata lähemalt SIIT.

Mõnusat kooliks valmistumist!