KRISTINA PÄRTELPOEG RÄÄKIS välja, kuidas vahekord peale sünnitust muutunud on

erakogu

TV3

Tuntud suunamudija Kristina Pärtelpoeg (praegune Suuroja) sai 2019.aasta novembris esmakordselt emaks. Pisike piiga kannab väga uhket nime – Khelan.

Kristina rääkis oma hiljutises videoblogis teemast, mis pakub huvi paljudele rasedatele ning ka värsketele emadele – seksist peale sünnitust. Juttu tuli nii sellest, kas seks on siis ikka teistsugune ja ka sellest, kas väikelapse kõrvalt selle jaoks üldse aegagi on.

Kristina tunnistab ausalt, et tundis pärast sünnitust esimese korra ees natukene hirmu küll. “Sul tuleb ikka inimene välja ja sa mõtled mu väike vagiina. Eks see hirm oli ikka, aga kui ma ära sünnitasin, siis see kadus. Ma mäletan, et esimene kord oli nagu ma oleksin jälle süütu. Valus oli seks esimene kord, aga ajapikku läheb see normaalseks tagasi.”

Ta lisab, et tema vagiina oli täiesti teistsugune ja ühtlasi kadus peale sünnitust ära ka tema kliitor. “Aga see tuli tagasi. Ma alguses ei julgenud kellelegi öelda. Hästi pikalt on ehk selline tunne, et su vagiina on teistsugune ja sul on õmblused ja kõik on teistsugune. Aga ma luban, et see läheb ajapikku tagasi. Minu arust meil Siimuga on kõik samasugune.

Arstid ütlevad, et kuu aega peale sünnitust ei tohiks seksida, aga mul oli küll selline tunne, et siia lähedale ei lähe keegi enam aastaid. Ma natuke põdesin, aga siis hakkas paranema. Ma küsisin Siimult kas esimene kord oli veits erinev. Ta ütles, et esimene kuu kui ma veel taastusin, siis oli vagiina natuke erinev. Sellepärast tuleb ka Kegeli harjutusi teha,” soovitab ta.