KURB VIGA, MIDA PALJUD lapseootel naised teevad

Lapseootele jäädes muutub naise elus mitmeid asju ning raseduse periood võib kulgeda ühest äärmusest teise - emotsioonid kõiguvad, isud ja enesetunne on ettearvamatud ning kokkuvõttes on tegu üsnagi pöördelise ajaga, mis lõpeb imelise sündmusega. Paraku teevad paljud naised rasedaks jäädes ühe kurvaks tegeva vea.

Lapseootele jäädes muutub naise elus mitmeid asju ning raseduse periood võib kulgeda ühest äärmusest teise – emotsioonid kõiguvad, isud ja enesetunne on ettearvamatud ning kokkuvõttes on tegu üsnagi pöördelise ajaga, mis lõpeb imelise sündmusega. Paraku teevad paljud naised rasedaks jäädes ühe kurvaks tegeva vea.

Nimelt arvatakse eksklikult, et raseduse ajal tuleb pidevalt kahe eest süüa, sest kõhus kasvab uus inimene. Tegelikkuses ei ole see aga sugugi vajalik, sest esiteks on uus ilmakodanik alguses tibatilluke ning tema organism ei vaja sama palju toitaineid nagu täiskasvanud inimese oma. 

Medical News Today andmetel muutub naise seedesüsteem raseduse ajal ning organism õpib söödud toidust toitaineid paremini omastama ehk siis teisisõnu keha suudab kõike vajalikku tõhusamalt omastada. See protsess on täiesti loomulik ning tänu sellele saab kasvav beebi kätte kogu vajaliku toidu.

Oluline on hoopis õigeid valikuid teha – raseduse ajal peaks toit olema täisväärtuslik, puhas ning kvaliteetne. Koguseliselt ei ole aga kindlasti vaja kahe inimese eest süüa.

Allikas: huffingtonpost