Kus pidada oma unistuste pulmad?

Kus pidada oma unistuste pulmad?

Pärnu rannarajoonis asub väärikas juugendstiilis villa nimega Ammende Villa. Iidsete tammede võrade vahelt joonistab päike murule laike, purskkaevust lendlevad piisad sillerdavad ja mööda punase vaibaga kaetud aiateed kõnnib pisike roosas kleidis piiga ning puistab valgeid  roosiõielehti  pruutpaari jalge ette. Mahe viiulimuusika voolab ümber purskkaevude, ümbritseb pidulikult riietatud inimesi, põrkub vastu  hõbekandikuid  hoidvate noorte sirgete kelnerite valgeid maniskeid ja silme ette joonistub lapsena loetud muinasjutt imeilusast printsessist, kes abiellus õilsa printsiga ning kuidas nad elasid õnnelikult elu lõpuni….
Kuid see ei ole muinasjutt. See on tegelikkus- Ammende Villas peetakse pulmi. Kes meist, naistest, ei oleks kujutlenud ennast selle printsessi asemele? Kes meist ei sooviks kõige ilusamat, kõige elegantsemat ja täiuslikumat pulmapäeva?
Nii, nagu me kõik sellest unistanud oleme, nii on meil kõigil olemas võimalus ja õigus olla peategelane omaenda isiklikus muinasjutus. Ja seda hoolimata raskest majanduslikust ajast ning nappidest võimalustest. Vastupidi- keerulised ajad on meid muutnud tugevateks ning enesekindlateks. Me teame, mida me tahame ning  ei tohiks leppida vähemaga parimast või lasta eelarvamustel ennast hirmutada.

Kaunis ja tunnustatud pulmapaik
Ammende Villa Hotell ja Restoran sai kevadel pärjatud Eesti Parima Gurmeerestorani 2008 tiitliga ning on valitud kvaliteethotellide ühenduse Conde Nast Johansensi poolt lausa kaks korda üheks kolmest Euroopa kõige luksuslikumast hotellist.
Kuigi juugendvilla mõjub esimese hooga tõepoolest aukartustäratavalt suursugusena oma kohvisalongide, restoranisaalide, luksuslike hotellitubade ning sajandivahetustest pärineva elegantse mööbliga, ei tohiks ennast sellest heidutada lasta – õhkkond majas on soe ning sõbralik, teenindajad on abivalmis ja hoolitsevad. Kõik külalised on südamest teretulnud.
 

Muinasjutuline pidu vastavalt rahakotile
Ammende Villa Hotell ja Restoran pole sugugi vaid jõukate inimeste pulmapeo koht. Pulmapidusid korraldatakse siin sageli ja nii palju, kui on erinevaid soove ja vajadusi, on ka lahendusi. Kogenud personal kuulab ära abielluda soovijate nägemused ning võimalused ja pakub
välja just nende eelarvesse mahtuva pulmapeo kontseptsiooni. Ammende Villas on toimunud nii kahe kui kahesaja külalisega pulmapidusid. Kui 100 külalise pulm koos kogu maja reserveerimise, mitmekäigulise õhtusöögi, ansambli, õhtujuhi ning lilleseadetega kujuneb arusaadavalt üsna hinnaliseks, on siiski võimalik ka väga mõistliku summaga korraldada unustamatult kaunis pulmapäev.

Võimalusi unustamatut pidu ka väiksema eelarvega teha on mitmeid. Tihtipeale toimub Ammende Villas pidulik registreerimistseremoonia ning sellele järgnev elegantne vastuvõtt vahuveini, maasikate ning suupistetega. Peale päeva pidulikku osa suundutakse edasi näiteks selleks tarbeks renditud maamajja, kus jätkub juba vabamas vormis pidu.
Palju on ka juhuseid, kui saabutakse villasse peale abielu registreerimist perekonnaseisuametis, et nautida pidulikku õhtusööki lähimate pereliikmete seltsis ning hiljem jääb pruutpaar veetma romantilist pulmaööd ühte Ammende Villa luksuslikest sviitidest.
Samuti on  peetud väikeseid ja intiimseid pulmi, mis ei ole sugugi vähem pidulikud ja kaunid, kui suurejoonelised ja rahvarohked pulmad. Pruutpaar pühendab selle päeva täielikult endile ning sündmusse kaasatakse tihtipeale vaid lapsed.

Ammende Villas mõistetakse pulmapäeva olulisust inimeste eludes. See on päev, mis peab olema igati täiuslik. Teie käsutuses oleva personali aastatepikkune kogemus, villa kordumatu atmosfäär ning restorani auhinnatud köök, tagavad pulmapäeva õnnestumise ning unustamatu kogemuse olenemata ürituse suurusest. Unistused on ju ometi täitmiseks…

Vaata pildilisa www.ammende.ee
Oma küsimustele ja soovidele saad vastuseid telefonil 447 3888 või e-posti aadressil sale@ammende.ee
Loe lisaks ka Buduaar Shopping sügis 2009 ajakirjast artiklit “Me ise valime, millises maailmas me elame…”

 

Sarnased artiklid