Lapsed räägivad: mida koolilt oodatakse…

20 kommentaari
Lapsed räägivad: mida koolilt oodatakse…

Täna on käes see päev, kus sajad lapsed lähevad esmakordselt Eesti eri paikadesse tarkust taga ajama. Buduaar uuris, mida pisikesed koolijütsid koolilt ootavad ja mida pelgavad?  

Täna on käes see päev, kus tuhanded lapsed lähevad esmakordselt Eesti eri paikades tarkust taga ajama. 

Buduaar uuris, mida pisikesed koolijütsid koolilt ootavad  ja mida pelgavad?


“Koolilt ootan vahetunde, uusi õpikuid ja et saaks palju-palju joonistada! Kardan söögivahetunde, sest äkki mulle ei maitse see toit!”

Jessica (6)

“Ootan, et saaks Mattiase (parima sõbraga) oma pinginaabriks ning inglise keele tunde. Kardan natuke halbu hindeid saada.”

Mart (7)

“Kõige rohkem tahaks juba oma uutesse vihikutesse kirjutada ja klassikaaslasi näha. Ootan veel muusika- ja käsitöötunde. Ei karda midagi!”

Agnessa-Lisete (7)

“Võiks juba tulla esimene kehalise tund, et saaks joosta ja palli mängida. Muusika on ka norm. Kardan kirjutamist veidi.”

Magnus (7)

“Ootan nelju ja viisi. Palju uusi sõpru ja emakeele tundi. Kardan natuke, et ei saa kõigest aru ja võin kolmi saada.”

Marely (6)

“Kõige rohkem tahaks kehalise tundi, et saaks uued Nike tossud jalga panna. Ei karda midagi.”

Ken (7)

“Tahaks katsetada juba oma uut tintenpeni. Veel ootan kehalise ja muusikatunde, sest mulle väga meeldib laulda. Kardan veidi koolivägivalda ja matemaatikat, sest arvutamine on raske.”

Grete (6)

“Ootan huvitavaid tunde, palju uusi sõpru ja häid hindeid. Kõige rohkem meeldib mulle kirjutada. Kardan natuke matemaatikat, aga muidu ootan kooli väga.”

Ly- Marii (6)

“Tahaks juba kooli minna, sest ma ootan väga kunstitunde, et oma uute rasvakriitidega joonistada. Veel ootan inglise keele tunde ja töövihikutesse tahaks kirjutama hakata. Ahjaa, palju uusi sõpru ka!”

Ann (7)

“Mina kardan ka koolivägivalda. Aga ootan, et saaks uusi riideid kanda, mis on kooliks ostetud, ja vihikutesse kirjutada. Ma arvan, et minu lemmiktund võiks olla emakeel või loodusõpetus.”


 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid